• Autor
    Odp.
  • JJ
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam,
    mam 19 lat i od urodzenia mam obrzydliwe wlosy typu afro.Bardzo zle to wplywa na moj wizerunek.Stercza sztywno i nienaturalnie.Z daleka moja glowa jest wiec duza.Marze, by miec normalne, swobodnie i naturalnie opadajace loki.Prostownica nie wchodzi w gre.
    Czy poradzicie mi cos?pragne miec nowy image na studia …

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Czemu prostownica nie wchodzi w gre? 😯 Mysle, ze to najlepsze rozwiazanie. W profesjonalnych, wypasionych salonach fryzjerskich prostuja wlosy na dluzszy okres czasu jakas chemia, ale to drogo kosztuje…

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Prostowanie wlosow u fryzjera wcale nie jest takie drogie. Juz od chyba 10 lat loki sa niemodne i zawsze jak siedze u fryzjera to przychodza minimum 2 kobiety i mowia: tylko prostowanie prosze. Radze sie wybrac do fryzjera i kupic prostownice, aby zawsze rano jej rozprostowac.

    JJ
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    nie, prostownica nie wchodzi w gre.i nie mowmy juz o niej.Chce, by moje wlosy swobodnie opadaly W DOL, a nie sterczaly w gore:/ .Znacie jakis sposob nie wymagajacy wizyty u fryzjera?

    JJ
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    pozostanie mi to wiec na zawsze?

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Bez fryzjera – niestety tak.

    JJ
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    :/ ale wyprostowanie prostownica trwa do mycia… po kontakcie z woda wlosy zaczynaly stac… PRZECIWNIE NIZ NORMALNE!!!!!!!!!!

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Pozostaje ci wiec tylko fryzjer, ale tez tylko do mycia. Chyba nie sadzilas, ze zostana juz na zawsze proste?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    :/ ale wyprostowanie prostownica trwa do mycia… po kontakcie z woda wlosy zaczynaly stac… PRZECIWNIE NIZ NORMALNE!!!!!!!!!!

    O Boshe 🙄 Ja uzywam prostownicy codziennie i nie narzekam… Po prostu zaraz po umyciu susze wlosy, potem prostuje i spryskuje je lakierem. Do konca dnia sa proste, nie zaleznie od pogody i nawet na drugi dzien tez! Ja myje wlosy codziennie, dlatego nie mam problemow.Do tego jeszcze duzo pomaga mi odzywka prostujaca garniera , dzieki ktorej wlosy nie sa takie puszyste! Nie bron sie tak od tej prostownicy, bo to na prawde swietny wynalazek 😉

    JJ
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dzieki mimo wszystko… moze pojde do najblizszego fryzjera i sie spytam… dotad moje zycie to bylo kujonstwo, bez dbania o wyglad… teraz doroslo sie i chce lepiej wygladac…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie chce miec afro!"

Przewiń na górę