• Autor
    Odp.
  • Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    podkładu z pędzelkiem z AVONu
    fatalny…
    nie rozprowadza się w ogóle
    wałkuje się
    i jakoż szybko zastyga

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Dzięki za przestrogę!

    Ja już szczerze mówiąc nie kupuję kosmetyków z Avonu-jakoż mi nie pasują,już wiele razy się bardzo nimi rozczarowałam! Moja kuzynka jest konsultantką i ciągle mnie na coż namawia ale teraz mam silną wolę i się nie daję!

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja nie przepadam za kremami, ale niektore z tych kosmetykow sa naprawde niezle.

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Niektóre kosmetyki Avonu są całkiem niezłe.
    Ne odpowiada mi jedynie sposób ich dystrybucji; przez konsultantki, później długie czekanie na te zamówione kosmetyki.. Identycznie z Oriflame, a też lubię ich produkty.. ;/

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Tak to czekanie było najgorsze, teraz jak mam ochote i możliwożć wolę kupić w sklepie.

    1ramzes
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    ja nie polecam tych perełek -brązowych i różowych- Róż w kolkach- czy jak to sie tam nazywa
    trzeba sie naprawde natrudzić żeby uzyskac jakikolwiek efekt
    ja juz zaczęłam po prostu rozgniatać je żeby choc troche koloru uzyskać….

    i łyny do kąpieli tez sa bez sensu pachna jako płyn ale jako piana juz nie…

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    heh też naciełam się na te płyny do kąpieli nie polecam.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ja jakoż jestem uprzedzona do kosmetyków z Avonu… wole ich unikać :/

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    a ja używam kilku rzeczy z avonu i jestem zadowolona.
    1ramzas, narzekasz na te perełki brązujące. ja ich używam i jestem zadowolona. poza tym, mleczko do demakijażu oczu, toniki i żele do twarzy. ja jak najbardziej polecam. 🙂

    1ramzes
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    widzisz moze trafilam na jakąż wadliwa partię…..
    i uprzedzen do avonu nie mam bo mam bardzo buzo kosmetykow….ostatnio bardzo polubilam cienie smoky eye poczworne, uzymam perfum, tonikow, balsamow, oliwki do ciala w sprey`u nie kupilabym zadnej innej…… ale niektore rzeczy są srednie…..

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    ja mam duzo kosmetykow z Avonu,generalnie podobaja mi sie…nie kupuje tych z serii color trend bo sa w wiekszosci do niczego,kupilam sobie ostatnio płyn do kapieli z Avonu…sprawdze go za kilka dni…
    nie polecam napewno fluidu z firmy Soraya,reklamowany jako kryjacy w rzeczywistosci bardzo wysusza cere i nie kryje … 👿

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    podkładu z pędzelkiem z AVONu
    fatalny…
    nie rozprowadza się w ogóle
    wałkuje się
    i jakoż szybko zastyga

    Dokładnie podkłady te są bardzo kiepskiej jakożci. 😕 Ja trafiłam na bardzo tłusty, który zupełnie nic nie krył, a cera po nałożeniu go wyglądała jakoż szaro i ogólnie zdecydowanie gorzej niż bez. 🙂 Lepiej p****żć się do galerii i w tej samej cenie zrobić o wiele lepszy zakup!!

    ofelia90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ne odpowiada mi jedynie sposób ich dystrybucji; przez konsultantki, później długie czekanie na te zamówione kosmetyki.. Identycznie z Oriflame, a też lubię ich produkty.. ;/

    Równie dobrze możesz sama wykupić kartę Klubu Oriflame i zamawiać 30% taniej i dostawać je do domu bądź samej je odbierać:)
    zastanów się ja na tym skorzystałam szczególnie te 30% było kuszące:) jak chcesz to podam Ci kod promocyjny….
    Pozdrawiam

    buds31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    kosmetyki z Avonu omijam szerokim łukiem, już kilkakrotnie się do nich zraziłam a to włażnie za niską jakożć i krótką trwałożć. wolę kupić w sklepie niż dodatkowo czekać, aż przyjdą

    Nevermind
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    To, co kupowałam kiedyż w Avonie, to żele i płyny do kąpieli. Od czasu do czasu perfumy i lakiery do paznokci. Jakoż reszta mnie nie przekonywała

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie kupujcie"

Przewiń na górę