nie mogę przestać o nim myżleć…

  • Autor
    Odp.
  • nosferatu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam bardzo serdecznie 🙂
    To mój debiut na tymże forum…a zajrzałam na nie nie bez przypadku. Otóż chciałam poczytać i automatycznie 'zasięgnąć wiedzy praktycznej’.

    Mam problem, ooo duży problem!
    Kilka dni temu spędziłam noc bawiąc się na imprezie kuzynki z zupełnie obcym facetem. Szybko nawiązaliżmy kontakt, tak jakbyżmy nadawali na tych samych falach pomimo tego,że często się spieraliżmy i konfrontowaliżmy swoje poglądy na okreżlone tematy rozmowa jakoż się posuwała dalej (zamiast tańczyć ciągle rozmawialiżmy).
    W końcu odprowadził mnie do domu, ciągle zatrzymywał,bym nie szła i mówił,że chciałby jeszcze rozmawiać. Następnego dnia napisał smsa,że miło się ze mną czuł,że szkoda,że już się to skończyło blablabla…ale kiedy ja odpowiedziałam,że okazja do następnego spotkania zależy tylko i wyłącznie od nas samych to stwierdził,że mieszkamy za daleko od siebie (aż 50 km!!!) i to było żałosne… już domyżlam się,że 'było mił, ale się skończyło i idziemy dalej’ – zwykle tak uważałam, tak robiłam i nigdy nie rozpamiętywałam, zwykle to ja kończyłam znajomożci a teraz jest odwrotnie i już sama nie wiem czy walczyć….

    Co o tym myżlicie?

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Sama piszesz, że nigdy wczeżniej nie rozpamiętywałaż. Teraz jest zupełnie inaczej, może jakaż chemia zadziałała? 50 km to nie jest wcale dużo, niecała godzina drogi.
    Możesz dużo zyskać.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    a na moje to daj sobie czasu, przejdzie Ci.

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ma twój numer.
    odezwie się.
    daj mu czas. [jesli mu zależy to popłynie :P]
    to przecież facet 😛

    a jak na razie-olej…
    to chyba najlepsza opcja.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    pogadaliscie, posmialiscie sie i ok, fajnie.
    nigdy wczesniej z nikim nie gadalas na imprezie? odnosze wrazenie, ze za bardzo to przezywasz.
    a moim zdaniem tu nic do przezywania nie ma.
    nie kazdy facet, z ktorym milo sie gada, jest odrazu miloscia zycia.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Jeżeli ma być coż z tego, to zadzwoni. Powinnaż się cieszyć, że impreza się udała, poznałaż nowego człowieka, miło się gadało, ale nie rób sobie nadziei, bo „imprezowe” znajomożci nie zawsze okazują się tymi, które przetrwają do końca życia. 😉

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżeli ma być coż z tego, to zadzwoni. Powinnaż się cieszyć, że impreza się udała, poznałaż nowego człowieka, miło się gadało, ale nie rób sobie nadziei, bo „imprezowe” znajomożci nie zawsze okazują się tymi, które przetrwają do końca życia. 😉

    Podpisuję się pod tym moimi dwoma nogami i rękami. Nie rób sobie zbędnych nadziei, ale kto wie, kto wie, może akurat….

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Chyba po prostu mu się dobrze gadało, ale nie ma ochoty na związek i tyle. Jeżli coż ma wyjżć z tego to wyjdzie teraz czy póxniej.

    Adam LP motorniczy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    kurka szkoda , że nie mam takiego szczężcia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie mogę przestać o nim myżleć…"

Przewiń na górę