• Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1073
    • Maniak

    Spotykasz się z nim nadal?

    Hmm, styl o którym piszesz też najczężciej wiąże się z muzyką.
    Jeżli on słucha metalu czy muzyki poważnej to wątpię żeby kiedykolwiek tak się ubrał. 😉

    Styl ubierania ma wpływ na atrakcyjnożć faceta, jeżli dziewczyna ma bardzo sprecyzowane oczekiwania.

    Czy w Twoim przypadku jest to aż tak ważne, że facet nie pociąga Cię, z powodu tego jak się ubiera?

    Missteq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    tak spotykam się z nim.. 😀

    Olguż kochana… ja wiem, że nie szata zdobi człowieka.. ;] ale dla mnie czapki i te klimaty są sexy.. nie wiem może mi to przejdzie za miesiąc, rok lub dwa chociaż mam to od liceum bo sama słucham takiej muzyki itp

    nie wiem dziewczyny ale wy mnie nie rozumiecie 😀

    Olgus
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1073
    • Maniak

    Ja Cię nie rozumiem?
    Przecież napisałam, że styl ubierania wpływa na atrakcyjnożć, ja to wiem doskonale. Mi akurat podoba się inny styl niż Tobie, ale też związane jest to z tym jakiej facet słucha muzyki, często z tym jakie ma poglądy, więc to ma znaczenie.

    kissandgo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Ja Ciebie rozumiem, sama mialam slabosc przez pewnien czas do takich facetów 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1080
    • Maniak

    ale to nie ma znaczenia dojakich facetów mamy słabożć (tzn. ty do skate’ów, ja do jakichżtam…) 😉

    ja pisałam, że się z moim akurat dobrałam. ale rozumiem, że jakbym poznała faceta z innej bajki, to byłby problem. więc spytałabym go, co myżli na temat jakiejż malutkiej zmiany, np. nowa bluza i buty, takie jak ci się podobają. może mu to akurat podpasuje? ale jeżli wyraziłby sprzeciw, to bym zaakceptowała.

    cóż, może faktycznie nie rozumiemy, bo zbyt wiele nie napisałaż…

    jak on się w końcu ubiera? garniaki nosi, czy co?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1073
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    jak on się w końcu ubiera? garniaki nosi, czy co?

    No włażnie? 😉

    A sprzeciw to nie tak szybko. Jeżli spotykacie się, ale nie jesteżcie razem to nie radzę wyskakiwać z dobrymi radami i sugestiami odnożnie jego stylu ubierania.
    Zresztą, powiem szczerze… gdyby mi facet powiedział, że życzyłby sobie żebym ubierała się inaczej to na pewno by mi się to nie spodobało. 🙄
    Jak chce się ze mną spotykać/romansować/być w związku to powinien akceptować mnie w całożci, moje ciuchy też. 😉

    Missteq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    hmm no taki, macie racje i już mówiłam też, że nie wypada coż tam powiedzieć… na ten temat ;]

    a teraz tak szczerze to już mi to przestaje przeszkadzać…. hehehehehh 😛
    tak wspaniale całuje, że czegoż takiego jeszcze nie czułam.. 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie ten styl.."

Przewiń na górę