• Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    mama wozi gowniare na korki. gowniara nie pracuje w domu, nie odrabia prac domowych, ode mnie oczekuje, ze napisze jej wypracowanko, leniwa, glupia, pusta. glab jak sie patrzy. idiotka, z ktorej nic dobrego nie wyrosnie, bo jest tepa kretynka.

    To tak, w tym przypadku masz rację.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    takie przypadki to 85% zarobkow korepetytora.

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nie udzielam korkow twojemu kuzynowi. nie jego nazywam glabem.

    co roku ucze dzieciaki startujace w olimpiadach: madre, chlonne umysly.
    ale oprocz tego…no coz…mama wozi gowniare na korki. gowniara nie pracuje w domu, nie odrabia prac domowych, ode mnie oczekuje, ze napisze jej wypracowanko, leniwa, glupia, pusta. glab jak sie patrzy. idiotka, z ktorej nic dobrego nie wyrosnie, bo jest tepa kretynka.

    sa rozne dzieci. glaby i nie glaby. nie da sie jednak ukryc, ze najwiecej zarabiam na glabach i nie bede tego ukrywac.

    jesteż niesympatyczna i złożliwa, ja w szkole miałam rewelacyjne wyniki i często dzięki temu, że miałam do kogo pójżć po pomoc, kogoż kto nie uważał mnie za głupiego głąba tylko za osobę, która się chce uczyć, a to Twoje przechwalanie się, że twoi uczniowie biorą udział w olimpiadach uważam za bzdurę, bo ktoż kto jest na tyle dobrym uczniem żeby brać udział w olimpiadach nie potrzebuje korepetytora dla głąbów!! Widocznie na lepszych uczniów Cię nie stać, gdybyż była taka dobra to byż sobie wybierała samych chcących się uczyć uczniów, tyle
    Przykro mi, żę tak brzydko oceniasz ludzi, trzeba szanować innych, nawet leniwych, dziewczyna potrzebuje pomocy, więc albo jej pomóż albo nie wyrażaj swoich żenujących opinii

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie wiem gdzie dać ten temat… :P"

Przewiń na górę