niechcianly calus :(

  • Autor
    Odp.
  • chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Czesc,

    Spotykam sie z pewna dziewczynaod 2-3 miesiecy. Spedzilismy ze soba piec czy czy szesc wieczorwo w knajpkach, kinie. Wczoraj spedzilismy prawie caly wieczor na spacerze i piwie. Podczas spotkan wykazywala zainteresowanie moja osoba, tak wyczytalem z jej mowy ciala. Zawsze z checia sie za mna uwawiala, prawie bez sprzeciwu z jej strony. Wczoraj podczas powrotu do domu, pocalowalem ja delikatnie w usta, a ona powiedzial mi cos co mnie doslownie wmurowalo. Po pocalunku powiedziala: „No cos ty…”. Jak mam sie do tego odniesc? Mam wraznie ze ona nie traktuje mnie powaznie. Dzis wyslalem smsa z przeprosinami za moje zachowanie. Co dalej mam robic, zalezy mi na niej bardzo? Czy ona jest wogole mna zainteresowana? Jak to dalej rozegrac? 🙁 🙁 🙁

    Pozdrawiam

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jak mówisz że wyczytałes z jej zachowania ze Jest Toba zainteresowana to widocznie tak jest a dlaczego tak powiedziała ja widze dwa aspekty , mówisz że spedziliscie dopieroi 6 wieczoróe widocznie uwaza ze to jeszcze za wczesnie na pocałunki , albo jeszcze nigdy nie miała chłopaka i sie jakos tego wstydzi abo ma strach ze Sobie nie poradzi ze np nie umie całowac i sie przed tym broni ja bym z NIa o tym pogadała dlaczego tak Ci powiedziała co się dzieje i wogóle wtedy bedziesz wiedział na 100 porocent jak jest bo Ona Ci to powie a nie My sie bedziemy mogli tylko domyslac i czasem błednie
    pozdrawiam

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Tez tak mysle jak Mar+a. Umow sie z nia jeszcze z kilka razy i pocaluj ja ponownie na pozegnanie a jak nie bedzie z tego zadowolona to spytaj po prostu, co robisz nie tak. Ona cie powie, porozmawiacie spokojnie. Ale qrcze skoro piszesz ze jest toba zainteresowana i chetnie sie umawia to dziwi mnie troszke jej zachowanie… No ale coz, sa rozne kobiety. Jedne sa niesmiale a drugie bardziej otwarte.
    A co ci odpisala na tego smsa z przeprosinami?Tylko ja przeprosiles, czy napisales cos wiecej, zeby sie dowiedziec co robisz nie tak?

    chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Tez tak mysle jak Mar+a. Umow sie z nia jeszcze z kilka razy i pocaluj ja ponownie na pozegnanie a jak nie bedzie z tego zadowolona to spytaj po prostu, co robisz nie tak. Ona cie powie, porozmawiacie spokojnie. Ale qrcze skoro piszesz ze jest toba zainteresowana i chetnie sie umawia to dziwi mnie troszke jej zachowanie… No ale coz, sa rozne kobiety. Jedne sa niesmiale a drugie bardziej otwarte.
    A co ci odpisala na tego smsa z przeprosinami?Tylko ja przeprosiles, czy napisales cos wiecej, zeby sie dowiedziec co robisz nie tak?

    Wiem, ze rozstala sie ze swoim bylym chlopakiem jakis czas temu po ponad 5 latach. A na smsa nie odpisala, ja narazie tez nic do niej nie pisze. W smsie tylko ja przeprosilem za moje zachowanie i nic wiecej nie pisalem. Mysle, ze odczekam jakis czas a pozniej bede probowal gdzies ja znowu zaprosic…

    Mam wrazenie, ze ona traktuje mnie tylko jako kolege 🙁 🙁 🙁

    Jest mi bardzo zle, bardzo mi brakuje kontaktu z nia, maili, smsow…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Qrcze to calkowicie zmienia postac rzeczy 😕 Skoro nie dawno rozstala sie z facetem to znaczy, ze nie jest jeszcze gotowa na powazny zwiazek. Mysle ze ciagnie ja do Ciebie,chciala by sie zaangazowac ale na razie sie boi. Powinienes to rozegrac powoli, malymi kroczkami. Ona musi sie oswoic z nowa sytuacja.

    Napisz jej jakiegos milego smsa, zapytaj co u niej, jak sie miewa. Nie powinienes tak milczec, bo ona moze pomyslec ze dales sobie z nia spokoj.

    chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Qrcze to calkowicie zmienia postac rzeczy 😕 Skoro nie dawno rozstala sie z facetem to znaczy, ze nie jest jeszcze gotowa na powazny zwiazek. Mysle ze ciagnie ja do Ciebie,chciala by sie zaangazowac ale na razie sie boi. Powinienes to rozegrac powoli, malymi kroczkami. Ona musi sie oswoic z nowa sytuacja.

    Napisz jej jakiegos milego smsa, zapytaj co u niej, jak sie miewa. Nie powinienes tak milczec, bo ona moze pomyslec ze dales sobie z nia spokoj.

    Ok, tak tez zrobie. Kiedy najlepiej wyslac smsa do niej? Dzis czy moze za kilka dni?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Skoro pisales, ze sie do siebie nie odzywacie to pewnie trwa to juz pare dni. Napisz jej cos dzis, po co czekac 😛 Nie trzymaj sie dluzej w niepewnosci, skoro brakuje ci z nia kontaktu! 😀 Na pewno ona tez czeka na odzew z Twojej strony!
    Aha! I przepros ja. ze sie nie odzywales, wyjasniajac tym ,ze nie chciales sie narzucac!
    Napisz jaka byla jej reakcja, ciekawa jestem 😉

    chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Skoro pisales, ze sie do siebie nie odzywacie to pewnie trwa to juz pare dni. Napisz jej cos dzis, po co czekac 😛 Nie trzymaj sie dluzej w niepewnosci, skoro brakuje ci z nia kontaktu! 😀 Na pewno ona tez czeka na odzew z Twojej strony!
    Aha! I przepros ja. ze sie nie odzywales, wyjasniajac tym ,ze nie chciales sie narzucac!
    Napisz jaka byla jej reakcja, ciekawa jestem 😉

    mialem zamiar napisac dzis smsa do niej wieczorkiem, a tu wlasnie przed chwilka dostalem od niej maila :jupi:

    zobaczymy co bedzie dalej…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Noi co tam napisala?Jesli mozna wiedziec 😛
    Odezwala sie tzn. ze mysli o Tobie 😀

    chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Noi co tam napisala?Jesli mozna wiedziec 😛
    Odezwala sie tzn. ze mysli o Tobie 😀

    Ona chce wyjasnic cala sytuacje. Brzmi to jak wyrok. Co to oznacza w ustach dziewczyny: „Chce wyjasnic cala sytuacje…”. Jak to interpretowac? 😯 😯 😯

    misioczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    coz nie chce zyczyc zle ale jak znam zycie to ze ona liczyla na co innego niz ty , juz tak sie 2 razy przejechalem z jedna osoba ta sama , ja myslalem ze jest jasne czego od siebie oboje oczekujemy a to kopniak w tylek heh , tak czy owak moze tak zle nie bedzie , powodzenia 😉

    chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    coz nie chce zyczyc zle ale jak znam zycie to ze ona liczyla na co innego niz ty , juz tak sie 2 razy przejechalem z jedna osoba ta sama , ja myslalem ze jest jasne czego od siebie oboje oczekujemy a to kopniak w tylek heh , tak czy owak moze tak zle nie bedzie , powodzenia 😉

    Czyli opcja „oczekuj nieoczekiwanego” 😀 😀 😀

    Napisala, ze chce wyjasnic sytuacje bo zyjemy w dwoch rzeczywistosciach. Czyli brutalne sprowadzenie do ziemi ze swiata marzen i zludzen 😀

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Ona szukała przyjaciela, a tym pocałunkiem… zawiodłeż ją.

    chillchill
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ona szukała przyjaciela, a tym pocałunkiem… zawiodłeż ją.

    Temat z nia chyba sam sie zamknal, bo nie odzywa sie juz od 2 tygodni. No coz, jej strata…

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Wczoraj podczas powrotu do domu, pocalowalem ja delikatnie w usta, a ona powiedzial mi cos co mnie doslownie wmurowalo. Po pocalunku powiedziala: „No cos ty…”.Dzis wyslalem smsa z przeprosinami za moje zachowanie.

    Nie przepraszaj nigdy kobiety za to, ze ja pocałowałeż. Wydaje mi sie ze to nie był najlepszy moment na pierwszy pocałunek, ale skoro juz tak wyskoczyłeż z tym jak filip z konopi, to po tym „No cos ty…” trzeba ja było pocałować po raz drugi. Kobieta często wie, ze chcesz ja pocałować, ale Ci w tym nie pomoże, im dłużej sie wahasz tym sytuacja jest bardziej niezręczna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " niechcianly calus :("

Przewiń na górę