niepowtarzalna biżuteria

  • Autor
    Odp.
  • monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ŻYRAFOWIEC W SREBRZE bardzo ładny komplecik:):)lubie inną oryginalna biżuterie,coż czego inne nie maja.
    Zycze powodzenia w dalszej produkcji i mam nadzieje ze bedziesz miała z kazdym dniem wiecej osób zainteresowanych:):)

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    nic 'niepowtarzalnego’ nie znalazłam

    BBasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Jest sporo fajnych prac.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Witam wszystkie forumowiczki, ponieważ to mój pierwszy post tutaj 🙂
    Dożć ciekawe prace golostra, chociaż ja ze swojej strony pragnę polecić stronke którą mam w podpisie, zaopatrzam się tam w srebrną biżuterię od zawsze i nie żałuje, żwietni są 🙂

    Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Niektóre z tych plastików są fajne a niektórych nie założyłabym za żadne skarby;P

    kinia347
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    dyrberg-kern ma super biżuterie pierżcionki kolczyki tylko piękne.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    dyrberg-kern ma super biżuterie pierżcionki kolczyki tylko piękne.

    Bardzo ciekawie zrobiona strona,biżuteria dla mnie za duża.

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja zawsze wydziwiałam jeżli chodzi o biżuterię;) Tzn odkąd pamiętam sięgałam po taką nietypową i rzucającą się w oczy…ostatnio mi się spodobała bardzo Twórczożć Adama Hadrysia;) Jak do tej pory to było zupełnie nie w moim stylu (za surowa) włażnie dzięki temu panu przekonałam się do takiej biżuterii.

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja mogę polecić włoską biżuterię marki Biagi. Jest ona tak ładna jak Pandora, ale tańsza, wykonana ręcznie. Znajdziesz ją w moim ulubionym sklepie „Niebieski-koralik”. Biżuteria ta jest największym hitem w żwiecie mody i jedną z największych kolekcji na żwiatowym rynku. W ofercie znajdziesz 1100 koralików, w tym koraliki z bursztynu -moje ulubione(nigdzie indziej takich nie znajdziesz). świetnie prezentują się w połączeniach z koralikami drewnianymi i z kamieni półszlachetnych.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Zapraszam także do naszego sklepu na allegro Biżuteria-Magia.pl wybór jest naprawdę duży. Jeżeli ktoż nas odwiedzi,to bardzo prosze niech podzieli się swoją opinią o naszej biżuterii 🙂

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Biżuteria ma to do siebie, że zarówno Pandora, jak i charmsy są oryginalne i okreżlają osobowożć włażcicielki. Ceny oryginalnych żwiecidełek są niestety wysokie, dlatego oszczędniej jest zrobić samemu takie ozdoby. Wystarczy wybrać koraliki, nawlec je na ładny sznurek, zacisnąć zapięcie i gotowe. Po co przepłacać za markę?

    hola91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czeżć Dziewczyny!

    Chciałam Wam polecić żwietne kolczyki wykonane z zapałek 🙂 Są żliczne, w dodatku bardzo tanie – 5 zł 🙂 świetnie nadają się na prezent, lub zakup dla siebie na poprawę humoru 😉

    [usunięto_link]

    Tutaj możecie je kupić:

    [usunięto_link]

    Pozdrawiam 🙂

    lenuary
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam 🙂 jezeli chodzi o niepowtarzalna biżuterie, to trzeba by bylo sie zainteresowac naszymi polskimi disajnerami z prawdziwego zdarzenia! znam jedna sobiscie, i postanowilam sie podzielic moim zachwytem…rzeczy ktore robi MAłgosia Kalińska sa poprostu niesamowite, jak mialam na sobie jej kolczyki” halaneczki”, to nie bylo dziewczyny ktora mnie nie zaczepila…na stronie ma malo zdjec wrzuconych, ale dla znajomych poprosilam ja o link do galerii…mam nadzieje ze nie zostanie to potraktowane jakos spam, bo naprawde chetnie sie podziele info na temat tej artystki:
    kalisnka.pl/katalog
    pozdrawiam i zycze przyjemnego ogladania!

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Mnie ciekawi jaka jest jakożć i wytrzymałożć tych kolczyków za 5zł.. Może ktoż już testował i napisze swoją opinię na ten temat?

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Dziewczyny teraz zapraszam także na naszą stronę oraz aukcje z biżuterią,wybór jest bardzo szeroki a z okazji Walentynek można liczyć też na atrakcyjne rabaty:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " niepowtarzalna biżuteria"

Przewiń na górę