niepowtarzalna biżuteria hand made

  • Autor
    Odp.
  • lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    mam koleżankę na ap której hobby jest projektowanie bizuterii, niestety jest to caly czas hobby. zyjesz z tego?

    runka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam mam do sprzedania Naszyjnik z lawy, kryształu górskiego i agatu ze srebrnym zapięciem i srebrnymi wstawkami dłu.62cm Ręczna robota bardzo staranna i żliczna Cena 85 zl plus przesyłka Zdjecia wysyłam na mail albo gg Kontakt do mnie 19565853 Zapraszam

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    fajne koraliki, spróbuję poszukać czegoż fajnego

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @sylwia_art wrote:

    Witam,
    Zajmuję się tworzeniem biżuterii hand-made:) którą możesz znaleźć tutaj: hand-made.moneyport.pl

    Proszę o Wasze komentarze i opinie, gdyż chciałabym wiedzieć czy moje próby projektowania mają jakąż przyszłożć 😀

    Pozdrawiam

    Fajny blog i ciekawa biżuteria.:)
    To chyba początek,ale życzę powodzenia i determinacji,bo w sieci jest całe mnóstwo biżuterii robionej ręcznie.Ale fajne pomysły.Tylko trzeba je promować:)
    Pozdr

    [usunięto_link]

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Polecam biżuterię hand-made. Warto się przekonać ile frajdy przynosi własnoręcznie stworzona biżuteria według własnego pomysłu 🙂

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Z najpiękniejszą biżuterią ręcznie robioną spotkałem się w sklepie internetowym
    „Niebieski-koralik” . Biżuteria BIAGI jest wykonana z najwyższej jakożci
    materiałów, co czyni ją niepowtarzalną i wyrafinowaną. Zrobiłem na żwięta żonie prezent, kupując bransoletkę (bazę) oraz koralik z cyrkoniami. Była zachwycona, opowiadała, że jest to żwiatowy hit i że jest to jej początek kolekcjonowania tej włoskiej biżuterii. Włażnie zbliżają się Walentynki i już nie mam problemu co kupić żonie. W sklepie „Niebieski-koralik” mają 3 różne promocje przygotowane specjalnie na to żwięto. Wybrałem już koralik – serduszko z cyrkoniami i zapłacę 20% mniej, ponieważ do 14 lutego wszystkie koraliki srebrne z cyrkoniami będą o tyle tańsze. Zaoszczędzę czas i pieniądze, a prezent będzie robił furrorę przez najbliższy czas, bo która kobieta nie kocha pięknej
    biżuterii…

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    No tak walentynki to dobra pora na promocje 🙂 szczególnie biżuterii bo mężczyźni wyjątkowo upodobali sobie biżuterię na prezenty dla swoich lubych. I dobrze, bo biżuteria jest spoko, i każdą kobietę potrafi pięknie ozdobić. Tyle, że ja nie przepadam za takim strasznym obwieszaniem się biżuterią, ja osobiżcie czuję się wtedy jak choinka, dlatego wolę coż delikatnego. Jakież drobne kolczyki w uszach, dodające uroku, delikatny łańcuszek 🙂 Tak „ubrana” kobieta wygląda najlepiej

    BizanteriaPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ja zapraszam do zapoznania sie z oferta mojego sklepiku [usunięto_link]

    Chcialam Was prosic o opinie na temat najnowszego mojego wyrobu – plecionych naszyjnikow filcowych [usunięto_link]

    saw
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam,
    jeżli chodzi o profesjonalny hand made, jeżli można użyć takie sformułowania, to ciekawe i oryginalne pomysły ma nostalgiadesign. Dzięki broszkom i innym dodatkom można odżwiżyć swoją garderobę za grosze. No i przede wszystkim być oryginalną i jedyną w swoim rodzaju osobą 🙂

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Dobra biżuteria nie zawsze musi być droga,to racja. Wiele zależy od konkretnego sklepu,jubilera do którego się udamy i kupimy biżuterie. Zapraszam także do nas 🙂

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Moja przyjaciółka też robi piękną biżu, ale tylko na własny użytek. Namawiam ją żeby rozkręciła biznes, zdolna bestia z niej 😀

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    To chyba najważniejsze,czyli robić to co się lubi i czerpać z tego satysfakcję. Jeżeli dochodzą jeszcze pieniądze,to tym lepiej. Początki w tej branży zawsze są trudne bo i konkurencja ogromna,ale trzeba próbować i postawić na oryginalnożć.

    Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja swoją kupuję w zawsze jednym i tym samym sklepie – Galerii Artystycznej KuferArt. Cenię oryginalnożć, jakoż i estetykę i nigdy się jeszcze nie zawiodłam, więc z czystym sumieniem mogę polecić te miejsce:)

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Oryginalne komplety biżuterii znajdziesz także na naszej stronie,gdzie teraz z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych,przygotowaliżmy ciekawe promocje dla forumowiczów:)

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja się powoli wkręcam w temat, zrobiałam sobie pierwsze kolczyki 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " niepowtarzalna biżuteria hand made"

Przewiń na górę