• Autor
    Odp.
  • danceman
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam.
    Wyjechałem dożć daleko od domu, od dziewczyny na dłuższy czas (2 mies w dodatku na drugim końcu żwiata). I moje pytanie brzmi. Co jej przywieźć by nie czuła się zawiedziona i niezadowolona. Kwiaty? Niee bardzo, bo jak, biżuteria? -sam nie wiem. Perfum? -wszystkie można dostać u nas. Bielizna? -nie znam rozmiaru to raz a dwa nie wiem czy to dobry pomysł. Chodzi mi o coż wiecie 'innego’ a przede wszystkim wyjątkowego i specjalnego. Wracam w pierwszym tyg wrzeżnia. A gdyby to pomogło siedzę obecnie w Sydney.

    Faceci- co byżcie kupili?
    Kobiety- co chciałybyżcie dostać?
    Pozdrawiam i liczę na wasze podpowiedzi.

    danceman
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ludzie pomóżcie!

    thomask1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zależy co lubi. Ja na Twoim miejscu kupiłbym coż co kojarzy się w jakiż sposób z miejscem w którym przebywasz

    HolderDrogeria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Może kangura? A tak na poważnie, na pewno biżuteria, piękna torebka, szal. Coż może oklepanego, ale w takim stylu, że nie do kupienia w Polsce. Możesz do tego dołączyć pamiątkę związaną z miejscem Twojego pobytu.

    DamaDworu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hmm… nietypowy prezent… Nietypowe prezenty to takie, których już się nie daje 😉 Na przykład: pozytywki, szkatułki i tego typu fajnożci. Zobaczcie np. na żwiat pozytywek. Polecam jeszcze Etsy i wszelkie sklepy z handmade. Jak ktoż szuka to znajdzie 😀 Dziewczyny lubią takie głupotki 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Hmm… nietypowy prezent… Nietypowe prezenty to takie, których już się nie daje 😉 Na przykład: pozytywki.

    Z niezmierną uwagą, moja żliczna DamoDworu odbieram Twą propozycję.
    Jest zaiste przebłoga! :]]

    [usunięto_link] wrote:

    Zobaczcie tu –[usunięto_link]– to jeden z większych sklepów z nietypowymi prezentami.

    jestem ujęty i p****ęty! 😉 Boska. Cudowny pomysł!!! :-

    [usunięto_link] wrote:

    Polecam jeszcze Etsy i wszelkie sklepy z handmade. Jak ktoż szuka to znajdzie 😀

    choć jesteż merkantylną, reklamową, po prostu biznesową Dziewczyną…
    i tak pokochałem, co mi tu wciskasz :}}

    ps. chłopaki, to jest włażnie nietypwy prezent :jupi:

    epilog: DamoDworu, tak na marginesie > jestem pełen zachwytu Twoim anielskim avatarem -=

    DamaDworu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] o boskiej twarzy Johnny’ego Deppa, proszę… bez przesady 8)

    Zaglądam do tych sklepów, więc napisałam o nich ciepłe słowo. Etsy to mega fajne miejsce dla każdego, kto szuka czegoż oryginalnego do domu, a od żwiata pozytywek już kilka razy brałam różne prezenty i zawsze traktowali mnie włażciwie. Specjalnie dla Ciebie poprawiłam mój post i proooszę… nie gniewaj się więcej 🙂

    P.S. Dziękuję za pochwałę avatara 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] o boskiej twarzy Johnny’ego Deppa, proszę… bez przesady 8)

    widzę, że mnie rozszyfrowałaż, Bogini 🙂 bardzo Cię polubiłem, choć…
    nie wszystko mi się w Tobie podoba 👿

    [usunięto_link] wrote:

    Zaglądam do tych sklepów, więc napisałam o nich ciepłe słowo. Etsy to mega fajne miejsce dla każdego, kto szuka czegoż oryginalnego do domu, a od żwiata pozytywek już kilka razy brałam różne prezenty i zawsze traktowali mnie włażciwie.

    przyrzekam, że do nich zajrzę 😉 i dodam obżmiewczą krytykę :mrgreen:

    [usunięto_link] wrote:

    Specjalnie dla Ciebie poprawiłam mój post i proooszę… nie gniewaj się więcej 🙂

    kurde, jakże mógłbym się na Cię gniewać!? DamoDworu! :}}
    najwyżej się z Tobą pokłócę… czuję, że Cię lubię, choc nie wiem za co?

    [usunięto_link] wrote:

    P.S. Dziękuję za pochwałę avatara 😉

    jest żliczny! 😈 niestety.

    DamaDworu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ha! ha! Masz dużo tupetu, to przyznaję 😉 Może się jeszcze jakoż dogadamy. Kto wie…

    Tylko za dużo tych emotikonów u Ciebie… Da się coż z tym zrobić? 😉

    NEOnka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak widac nie;/

    Waazkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    szkoda

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Jeżeli mowa o takim nietypowym prezencie to moim zdaniem najlepiej sprawdzi się coż regionalnego z tego kraju gdzie jesteż,coż czego nie można dostać w PL,na pewno masz już rozeznanie co to takiego,oczywiżcie może być to dekoracja coż do ozdoby,liczy się sam gest- o tym także pamiętaj:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nietypowy prezent."

Przewiń na górę