• Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    To takie małe urządzonko do wyciągania wklęsłych bądź płaskich sutków.
    Czy któras z Was już tego kiedys uzywala? Ja niedawno kupilam i mam rozne problemy, np po żciągnieciu mnie boli, czasami troszke sinieje. I nie wiem, czy w zwiazku z tym mam nosic to i noc i dzien (tak jak tam bylo npisane) skoro to tak podraznia mojego sutka 🙂

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ojej pierwszy raz czytam o takiej rzeczy:)a ty to nosisz bo chcesz czy musisz?jak to jest?

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja niestety też zmagam się z problemem płaskich brodawek 😕

    Nie kupiłam jeszcze nipletek, ponieważ odstrasza mnie ich cena, więc narazie sama próbuję przywrócić piersi do idealnego stanu.. częste ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia.. trochę to męczące, ale powoli zauważam efekty, niestety nie są stałe, chcę spróbować jeszcze sztuczki ze strzykawką.. jeżli nie pomoże trzeba będzie zakupić nipletki.

    Jeżli chodzi o te „maltretowanie sutka”, to czytałam o tym na jakimż innym forum i dziewczyny, które ich używały stosowały je z umiarem.. na początku parę minut dziennie i w miarę jak piersi się przystosowywały to zwiększały czas noszenia nipletek, ale też po kilka godzin dziennie, nie cały czas.

    Czyli używaj ich z umiarem… Podobno naprawdę pomagają 🙂

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    dan024

    problem z płaskimi lub wklęsłymi brodawkami niestety czężć kobiet ma.. ja niestety należę do tej czężci 🙁

    Polega to na tym iż sutek nie wystaje z brodawki, tylko jest przez nią wciągnięty albo brodawka jest płaska-wygląda to tak jakby nie było sutka. Problem ten jest spowodowany zbyt krótkimi kanalikami mlecznymi i może w przyszłożci stanowić problem w karmieniu piersią, dlatego póki można trzeba rozciągnąć kanaliki mleczne albo zwykłymi ćwiczeniami albo włażnie przez noszenie niplettek, które poprzez delikatne ssanie rozciągają kanaliki:)

    Niby takie proste, ale ile kompleksów przyniosły te „inne” piersi…. najbardziej krępujące w sytuacjach intymnych, brrr

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " NIPLETTE"

Przewiń na górę