• Autor
    Odp.
  • Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Zastanawiam się , czy sama namiętnożć może budować związek??
    Czy jesteż gotowa pożwięcić swój związek z facetem tylko dla namiętnożci??
    Z mojego dożwiadczenia, niestety przekonałam się,ze samo pożądanie i bardzo dobry sex mogą nie doprowadzić do trwałego związku;(
    Ale, jak zaznaczyłam wyżej – zadaj sobie pytanie,czy warto i jak Ty będziesz się z tym czuła – jeżeli jest to w zgodzie z samą sobą, to jest to b. ważna rzecz.
    Pozdrawiam

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    @Onione wrote:

    Pożądanie po pewnym czasie maleje i jeżli nie ma nic prócz chemii- związek się rozpada.
    Może istnieją pary, których zależnożć opiera się wyłącznie na seksie- ale cóż to za związek. Przyjemnożć- rzecz ważna, ale musi być coż ponadto.
    Ludzie szukający kogoż, z kim mogliby spędzić życie lub jego czężć, powinni chcieć nie tylko ze soba sypiać.

    Jeżeli nawet takie pary istnieją, to znaczy,że umieli zadbać o rozwój emocjonalnej strony związku, bo zgadzam się z Tobą,że sama chemia, to malutko do tego,aby stworzyć głębszą relację.
    Namiętnożć jest cudowna jak w związku, jest jeszcze to, coż co spaja dwojga ludzi.

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    dokładnie…zgadzam się że to jes za mało…bo tak naprawdę to sex to jest tylko taki mniejszy lub większy dodatek do udanego związku…do super relacji między dwoma osobami

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nmiętnożć"

Przewiń na górę