• Autor
    Odp.
  • jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie no super, można się sporo dowiedzieć o kategoriach odchyłów od normy. Dziwne.

    Następna,która obraża normalnego człowieka.A kto powiedział,ze normy sa dobre?A czy odchyłem jest ktoż, kto lubi zupę pomidorową z ryżem, podczas gdy większożć je z makaronem?A moze sama jestes odchylem,skoro stać Cię na takie słowa,podczas gdy reszta narodu jest lub stara się być tolerancyjna?

    jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Chcesz majtki mojej babci zboczeńcu ?? 😆

    Brak tolerancji jest zboczeniem, lub patrz niżej
    Brak dystansu do siebie i innych jest jednym ze skladników wielu zaburzeń natury emocjonalnej i psychicznej.
    Ciekaw jestem dalczego zaproponowalas majtki swojej babci…jakis uraz z dziećiństwa?A moze sama siedzisz w majtkach, tylko wąchasz tę wąska grupe społeczna, jaka sa babcie?

    jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link]! wrote:

    Hmmm wiem,ze to glupie….
    No ale….

    Kupie noszone majtki, rajstopy, skarpetki, podkolanka
    Oczywiscie przyjme tez za darmo
    Uwielbiam zapach dziewczyn!:)
    Zainteresowane niech podadza e-maila…

    Podszywaczom dziękuje!

    To nie jest glupie.Raczej malo,ale w miarę upływu czasu czężciej spotykane

    jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    czytalam ze gdzies robili badania z ktorych wynika ze 30% mezczyzn podnieca zapach noszonych kobiecych majtek a ponad 15% regularnie je wacha…

    Jest ich znacznie więcej,tylko w Polsce, kraju pseudochrzeżcijan, to „zajęcie” jest ciągle tematem tabu i nawet anonimowa ankieta nie wpływa na prawdomównożc respondentów

    jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ulalala 🙂 nie pogadasz 🙂 a co do tych majtek itd to rozumiem ze maja byc dostarczane prosto po zdjeciu 😆 8) slodkie wesole dziwactwo 🙂

    Dziwactwo?Gratuluje podejscia do sprawy.Wyrazenie wlasnego zdania w sposob kulturalny.

    Jeszcze dziwactwo.Jutro moze pokazac,ze to 50% spoleczenstwa sie tym podnieca.A co jesli bedzie ich 60%.Wtedy, to ci, co nie wachaja, stana sie dziwactwem.A potem moze odchylami i ludzmi z zaburzeniami (nazewnictwo z postow nizej)

    jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    yyyy…. 😯 😯

    Po „Y” jest „Z”:-)

    Rozumiem.Nabijasz sobie w ten sposób posty na forum.

    jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a dziewczynki w wieku 10 lat tez?!?!?!!?czy moze młodsze 😡 😡 😡

    Jesli to propozycja,to albo jestes biedny/biedna i chcesz wzbogacic sie na bieliznie swoich dzieci.WSTYD!!!!!!!!!Albo jestes Pedofilem.

    Proponuje zgłosić sie na natychmiastowe leczenie bo potem,o dziwo, wsadza Cie nie do szpitala (tam są chorzy) lecz do zakładu karnego (tam sa zdrowi).A w ZK czeka Cie „tygrys”:-)

    jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a ile dni ma być noszona ❓
    tydzień myslę ze wystarczy… bedziesz miał super odlot 😆 😆 😆

    Twoja niewiedza jest powalajac.Ty ciagle jeszcze kojarzysz znoszone majtki z dzialaniem srodka odurzającego.Pewnie pierzesz tez w szarym mydle,bo to tez detergent:-)

    jaromix
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Admin proszę usunąć to!!! dziewczyny nie odpisuję mu, to go podnieca!! 😡 😡 😯

    To go podnieca?Sprawdzalas?A moze Wy sie znacie hehehhe.
    Ok wierze,ze wiesz,czy to go podnieca.Mam jednak pytanie.Czy jestes w stanie wykryc tez podniecenie (rodzaj,nasilenie,faze) u kazdego czlowieka z dostepem do netu?

    vagina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam.Ja sama jestem transwestyta i fetyszysta.Od lat upajam sie tymi cudownymi aromatami noszonych majteczek żlicznych dziewczyn.Mam stale dziewczyny które mi sprzedają swoje bardzo wilgotne majteczki od aromatycznych soczków i nie ma wspanialszego aromatu.Zawsze dostaje odlotowego orgazmu wachajac i zabawiając sie takimi majteczkami dziewczyn.POZDRAWIAM

    Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Zdarzają się i takie fetysze,tylko teraz pytanie czy oboje partnerów włażnie to lubi i przepada za taka forma pieszczot,może zamiast noszonej bielizny lepiej postawić na tą nową elegancką i pociągająca? Teraz mamy kilka ciekawych kompletów,warto sprawdzić:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Noszona bielizna kobiet…"

Przewiń na górę