nowa bielizna atlantic – mistic

  • Autor
    Odp.
  • estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    hej, pokazala sie nowa kolekcja w atlanticu, taka bardziej kobieca i elegancka. mnie przypadla do gustu, na razie kupilam jeden komplet i jest super…ale chcialabym wiedziec, czy ktoras z was ma juz cos z tej serii??jak wam sie to w ogole podoba i jak sie sprrawuje ta bielizna??zastanawiam sie nad powaznymi gwiazdkowymi zakupami i potrzebuje merytorycznego wsparcia;))

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    oto i merytoryczne wsparcie…jako osoba lasa na nowinki kupilam sobie komplecik,z ktorego jak na razie jestem zadowolona…bielizna z tej kolekcji ma na pewno inne wzory, bardziej zblizone do standardow znanych z wloskiuch czy francuskich firm bielizniarskichc – zbliza sie do czolowki, ale dalej pozostaje przystepna cenowo.no i dodatkowomusze stwierdzic, ze mnie sie nic nigdy z bielizna atlantica nei dzialo, tzn na jakosc narzekac nie moge, a wrecz przeciwnie.

    Szalona
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Bardzo mi sie podoba i jest żwietna gatunkowo ale najlepsza w tej kolekcji jest jednak cena wychodzi od 80-100 zł za cały komplet majtki i stanik. Jest duży wybór więc można sobie raz na 2 miesiące sprawić taki prezecik.

    amelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    a widzialyscie taki czekoladowy komplecik, w delikatne bezowe paseczki??masakra po prostu, nei widzialam chyba w zadnym innym sklepie, poza mistiquiem tak ladnego kompletu, przynajmniej ostatnio…i faktycznie kupujac go mieszcze sie w stowie, gdy tymczasem w innych sklepach tyle trzeba wydac…na sam stanik:(

    amelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    a widzialyscie taki czekoladowy komplecik, w delikatne bezowe paseczki??masakra po prostu, nei widzialam chyba w zadnym innym sklepie, poza mistiquiem tak ladnego kompletu, przynajmniej ostatnio…i faktycznie kupujac go mieszcze sie w stowie, gdy tymczasem w innych sklepach tyle trzeba wydac…na sam stanik:(

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ostatnio wlasnie widzialam, tez mi sie bardzo podobal:)ale w koncu zdecydowalam sie na cos bardziej w moim stylu…czarny komplecik z czerwona, koronkowa aplikacja…brzmi moze nieco dziwacznie, ale wyglada sexxxxxxi:)i faktycznie byl niedrogi, tak ze nie nadszarpnelam mojego swiatecznego budzetu:)

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    no w ogole ta ostatnia kolekcja mistioque jest bardzo udana, nie moge powiedziec…bylam w sklepie, kilka kompletow naprawde przyciaga wzrok.fajne jest tez to, ze maja troche zupelnie gladkiej bielizny, taka tez sie czasem przydaje:)

    meliorvisus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja również używam tej bielizny już kilka miesięcy i sprawuje sie znakomicie mogę tylko polecić

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    ładna i wygodna

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Skoro tak zachwalacie,to ja również muszę spróbować,ponieważ ja do tej pory nie miałam stycznożci z tą firmą. A jak kształtują się ceny takiej bielizny?

    GorseciarkaPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jest bardzo dużo dobrych marek bielizny. Ja od siebie mogę polecić bieliznę marki Konrad Fibi. Bielizna ta jest bardzo solidnie wykonana, posiada efektowny zdobienia i bardzo dobrze się nosi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nowa bielizna atlantic – mistic"

Przewiń na górę