nowa forma zakupów

  • Autor
    Odp.
  • rurzyczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    witam Was, Drogie Forumowiczki 😉
    chciałam się zapytać, czy natknęłyżcie się może na coż takiego jak zakupy smsem? Zakupy przez internet – obecnie coż już tak powszechnego i ogólnodostępnego, ale za pomocą komórki?
    Piszę, bo znalazłam włażnie taką opcje w jednej z gazet. Była tam recenzja produktu, i informacja, że mogę go kupić wysyłając jedynie smsa. Słyszałyżcie może o tej opcji? Skorzystałyżcie z niej? Jeżli tak to jak wrażenia.. Bo wydaje się to nawet fajna opcja robienia zakupów, ale zanim się zdecyduję na coż takiego, chciałabym poznać opinię innych..
    Dlatego dzięki z góry za informację, pozdrawiam 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    zakupy przez internet – jasne, robi się bardzo często
    przez smsa? nie słyszałam…

    rurzyczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    postanowiłam jednak spróbować 😉 i jestem zadowolona
    najpierw rzecz jasna znalazłam stronę internetową OneStep (one-step.pl), gdzie wybadałam wszystkie szczegóły, a następnie zamówiłam 🙂
    szybko, prosto, i co najważniejsze – wcale niedrogo. Z większych szczegółów, na jakie warto zwrócić uwagę, jest to, że dostawa wynosi jedynie 7 zł, a jeżli kupujesz więcej niż jeden produkt, to jest gratisowa. Na dostarczenie też nie musiałam długo czekać.
    Tak więc dzielę się swoim dożwiadczeniem, i mogę polecić taką formę zakupów 😉

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ciekawe, warto spróbować. Jak prosto…wydaje się kasę… 😆

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    sms-em ?? hm heh nigdy nie słyszałam lol czego to ludzie nie wymyżlą …

    mmmisia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Co to za spam nie na temat !

    raphilon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Płatnożci sms-em to nic nowego, ale takie usługi stają się włażnie teraz bardziej popularne. Prawie każdy ma i używa telefon komórkowy, dlatego coraz więcej firm umożliwia płatnożci za pomocą sms-a.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    no cóż żwiat posuwa się do przodu, usługi stają się coraz łatwiej dostępne, sms internet to chyba już nikogo nie dziwi, ja np. jestem zadowolona ze np pzu daje możliwożć zgłoszenia szkody przez internet, zgłoszenia spraw typu narodziny dziecka czy zgon kogoż bliskiego, to wszystko składa sie na to że się rozwijamy i mam nadzieję że za jakiż czas większożć usług będzie oferowanych za pomocą internetu czy sma, mam nadzieję że się takich czasów doczekamy

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    zakupy przez internet – jasne, robi się bardzo często
    przez smsa? nie słyszałam…

    A ja słyszałam o takiej formie- Halens- katalog wysyłkowy umożliwia również taką formę zamówień towarów:) Jest to bardzo wygodne, bo można robić zakupy nawet w tramwaju;)

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    W sensie, przeglądasz www za pożrednictwem przeglądarki w telefonie i robisz zamówienie smsem? oj do tej opcji ciężko mnie będzie przekonać 😛

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Przeglądasz albo online w przeglądarce telefonu albo w papierowym katalogu i zamówienie eskiem żlesz;) Moim zdaniem to fajna opcja.
    A czemu ciężko Cię przekonać?

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    jesi chodzi o ubrania, czy jakis sprzet to nie… nie wyobrażam sobie robienie tego typu zakupów bez przymierzenia :)) Chyba ze na aukcjach za poleceniem koleżanki 🙂

    milkajolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    no fajnie musze to sprawdzic:)

    😛

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    No nie wiem ,coż nie mam przekonania

    impressme.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ciekawe rozwiązanie 🙂
    Ale przy większych zakupach to fajnie musi wyglądać rachunek za telefon 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nowa forma zakupów"

Przewiń na górę