• Autor
    Odp.
  • Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    I co, próbował ktoż robić zakupy tą formą? 🙂

    mikus231
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Szczerze mówiąc to pierwszy raz o tym słyszę 😀 Ciekawa ale chyba dożć awangardowa opcja kupowania xD Ciekawe co jeszcze wymyżlą xD

    Avril88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Fajny pomysł, zakupy przez internet staja sie standardem, bo jak widomo ludzie lubia ułatwiac sobie zycie,technologia nam to umozliwia wiec dlaczego nie? Ja robie zakupy domowe w frisco od kilku mcy i jest to dla mnie mega wygodą, na allegro kupiłam komputer i kilka fajnych ciuchów, a teraz takze znalazłam oferte sklepu jubilerskiego superjubiler.pl i zamierzam kupic tu prezent na imieniny dla mamy 🙂 Make life easier:)

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    cóż żwiat zmienia się nowinek coraz więcej zakupy rzez internet jak najbardziej ale przez tele za sms coż nowego może kiedyż spróbuję 🙄

    Big-Brands.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Nowożci nigdy dożć, pewnie się od nich nie opędzimy, ale ja mam zasadę, że zanim wypróbuję coż nowego, to muszę zapytać innych o opinie. Zakupy przez internet kiedyż były kosmosem, a tu proszę… nawet spożywkę można zamówić on-line 🙂 może i sms się sprawdzi, ale musiałoby w tym być coż więcej niż w zakupach przez net. Maniaków komórkowych nie brakuje, ale chyba wciąż są mniej liczni niż internauci-nałogowcy.

    jadwinia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A znacie taką aplikację jak kupuje.to na FB? Nie wiem czy w dobrym temacie piszę…

    Znajomi mi to polecają, nie wiem tylko, czy przesyłają, jak wszystko, czyli nie wiedząc co to … Zapowiada się fajnie, coż jak allegro, ale wygląda na szybsze i łatwiejsze w obsłudze. Znalazłam nawet kilka rzeczy, które fajnie byłoby zamówić, ale szukam jeszcze więcej opinii i ocen.

    Solek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    to już wolę płacić kartą skarbonką niż telefonem, mam większą kontrolę finansami i tak nie boli jak patrzę na wysoki rachunek telefoniczny. 😀

    slodka idiotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Pomijając, że to taka mała reklama ;), to przyznam, że nie wysłałabym sms, żeby coż kupić. Na 100 przypadków może się okazać, że jeden to sms za masę kasy ://

    violet80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ciekawe, jeszcze nie próbowałam.

    tesia456
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja wolę jednak osobiżcie robić zakupy

    milenka450
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja też nie słyszałam o takiej formie sms

    gregory1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To ładnie muszę spróbować.

    pingwin44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak ta technika idzie do przodu.

    agulaa87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    mnie jakoż nie odpowiadałaby taka opcja, wydaje mi się to dożć niebezpieczne ;/

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja tam wolę normalnie usiążć przed komputerem , zamówić towar na frisco i zapłacić przelewem albo dla kuriera. Przynajmniej wiem ile wydałam i mam nad wszystkim kontrolę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nowa forma zakupów"

Przewiń na górę