• Autor
    Odp.
  • peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    o gustach może nie, ale o tym co się nam podoba albo nie, czemu nie? 😉
    Podoba mi się bardzo „What 're waiting for” + fajny teledysk z tym motywem Alicji w krainie czarów. Hollaback girl – bardzo fajna piosenka i teledysk. Natomiast dwa ostatnie single, nawet nie pamiętam ich nazw, nie są już takie dobre jak te z pierwszej solowej płyty. A jak Ty uważasz? (Pytam nie tylko Napoleonkę 🙂 )

    ta piosenka i teledysk mi się akurat podobają, są fajne

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    No, a teraz coż kiepsko…

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Dla mnie ona jest mistrzynia wizazu. Wyglada swietnie poprostu nie musi sie kazdemu podobac ale przykowa uwage, no i ma fajne kawalki ktore wpadaja w ucho.

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ogolnie podoba mi sie bardziej Gwen z okresu starego NO DOubt. Jednak ta nowa piosenka 4 in the morning bardzo mmi sie podoba. Lubie ja tez w tym teledysku bo wyglada ładnie i naturalnie, nie moge patrzec kiedy ma te dziwne ,, wyczaseane fryzury nie podobaja smi sie takie kopulki na glowie poprostu .. ale ogolnie uwazam ze jest dobra wokalista i ze zna sie na interesach

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja lubie gwen ma orginalny styl 😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    kiedys miala dopiero oryginalny styl… mówię o czasach kiedy kultywowała rodzinną tradycję muzyczną. później wiadomo: z czegoż trzeba żyć, żwiat i gusta się zmieniają, mimo to i tak cenię ją za to że nawet obecnie wyróżnia się choć trochę na tle „gwiazdeczek”.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Lubię jej muzykę, teledyski zawsze miała żwietne, ale teraz jakoż się rozmyła.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    że zapytam… znaliżcie gwen od tej strony? 😀

    [usunięto_link]

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Samej Gwen nie lubię , z kapelą może być 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowa Gwen Stefani"

Przewiń na górę