Nowa Gwen Stefani

  • Autor
    Odp.
  • Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    To post nie tylko o nowej piosence („4 in the morning”) ale generalnie o ewolucji którą na naszych oczach przeszła Gwen od wokalistki No Doubt po karierę solową. Jak wam się dziż podoba? Czy wolałyżcie starą Gwen z zespołem?

    Ja osobiżcie lubię stare piosenki No Doubt, ale dzisiaj Gwen jest ikoną mody (Odżwieżyła styl lat 50-tych i przemieszała z różnymi trendami) i uwielbiam jej styl, co do muzyki – może być.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Styl jej jest dla mnie tragedią!! Co do muzyki potrafi fajnie i melodyjnie zażpiewać 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oj zgadza się-Gwen przeszła ogromna metamorfozę w trakcie swojej kariery.I musze przyznać,zę bardziej podoba mi się jej obecny styl,bo ten za czasów No doubt wogóle nie trafiał w mój gust 🙂

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    no a ja zdecydowanie wole starą Gwen, teraz robi sie troszke taka…..hmmm….zbyt pospolita, jak wszytskie inne „gwiazdki”

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    gwen nigdy nie bedize pospolita jak wszysztkei inne gwiazdki.
    gwen zawsze bedzie niesamowita.choicaz torche mi sie teksni za satrym garazowym no doubt.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja wolałam starą Gwan. Według mnie była bardziej „ostra”

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wolałam starą Gwan. Według mnie była bardziej „ostra”

    Ostra to ona jest teraz bo za przeproszeniem robi z siebie d****ę i coraz bardziej chce dogonić dajmy na to Aguilere choć jak mam wybierać pomiędzy nimi to wolę Aguilere

    Napoleonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Według mnie jest kobietą inteligentną i odważną, ale jak każda inna gwiazdka stała się ofiarą show-biznesu. 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    @peronowa mysz wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wolałam starą Gwan. Według mnie była bardziej „ostra”

    Ostra to ona jest teraz bo za przeproszeniem robi z siebie d****ę i coraz bardziej chce dogonić dajmy na to Aguilere choć jak mam wybierać pomiędzy nimi to wolę Aguilere

    No z tym się zgodzę.Teledyski ma bardzo..hm…odważne.Z tym „ostra” chodziło mi o to, że jej muzyka była bardziej żywiołowa jak grała z zespołem z tego co zdążyłam zauważyć.Bo prywatnie nie słucham namiętnie ich kawałków Chociaż kawałek The Sweet Escape mi się podoba

    Napoleonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Hm, według mnie ma dużo ciekawych, solowych kawałków. Jednak teledyski do niektórych moim zdaniem są zbyt frywolne. 🙂

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Teledyski bardzo lubię, nowy styl – extra. Jednak muzyka chyba zeszła na drugi plan…

    Napoleonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dlaczego? Mnie się podoba. Ale dobrze, o gustach się nie dyskutuje. 🙂

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    o gustach może nie, ale o tym co się nam podoba albo nie, czemu nie? 😉
    Podoba mi się bardzo „What 're waiting for” + fajny teledysk z tym motywem Alicji w krainie czarów. Hollaback girl – bardzo fajna piosenka i teledysk. Natomiast dwa ostatnie single, nawet nie pamiętam ich nazw, nie są już takie dobre jak te z pierwszej solowej płyty. A jak Ty uważasz? (Pytam nie tylko Napoleonkę 🙂 )

    Napoleonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Teledysk do „What 're waiting for” jest jednym z moich ulubionych klipów.
    Nie dożć, że żwietny motyw, kobieta jeszcze całkiem nieźle żpiewa. A „Hollaback girl”? Chodzi o to z bananarama 🙂 ? Hm, ten singiel lubię już trochę mniej. Ale i tak nie jest złe 😉

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    i Uwielbiam jej platynowy blond 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowa Gwen Stefani"

Przewiń na górę