• Autor
    Odp.
  • Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Lubicie U2? Ja ich uwielbiam i nie mogę doczekać się nowego krążka! Mam nadzieję, że znajdzie się tu kilka fanek Bono..
    Może wspólnie odliczałybyżmy czas do koncertu w Polsce?:))

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Jestem zawiedzona… Kilkanażcie wyżwieteń, a zero wpisów:/ A ja włażnie oglądam w merlinie płytki, piszę się na tę z plakatem i książką. Szkoda, że ciągle nie ma szczeg. dotyczących trasy koncertowej. No nic, pozostaje mi cierpliwe czekanie…, na Bono w PL i na jakież wpisy w tym wątku:)

    perelka.dizzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Lubie U2…ale wkurza mnie to, że trzeba było tyle czekać na kolejna płytkę… Kiedyż wydawali nową co rok… 😛

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    🙂

    Hmmm, no na to już nic nie poradzimy…:(

    perelka.dizzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    No niestety…Szkoda, że fajne zespoły wypalają się tak szybko…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 2211
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Lubicie U2? Ja ich uwielbiam i nie mogę doczekać się nowego krążka!

    Kiedyż słuchałem wczeżniejszych albumów U2 i wiele rzeczy mi się podobało, a nawet bardzo podobało. Ale to już było dożć dawno. Ela007 wartko mnie ożywiła 🙄 tym nowym albumem No Line on the Horizon i zanurkowałem w neta, by coż odszukać. Oto pierwszy singel z tej płyty:

    [usunięto_link]

    Płyta ma wyjżć niedługo “ 2 marca, to może w międzyczasie pozachwycajcie się dziewczyny-fanki dotychczasową ich twórczożcią? Może przytoczcie jakież wyjątkowe, superowe utworki z wielu wczeżniejszych albumów. Byłoby nieźle podać jakież tytuły i linki do nich. Jak sobie coż skojarzę, to chętnie też tu pozaglądam z moimi przypomnieniami. 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Mam nadzieję, że znajdzie się tu kilka fanek Bono..

    Czy fan też może być? Czy może się dołączyć do wystrzałowych fanek Bono taki skromny fan, który zapomniał na pewien czas o U2 😀 ?

    [usunięto_link] wrote:

    Może wspólnie odliczałybyżmy czas do koncertu w Polsce?:))

    A kiedy włażciwie i gdzie jest ten koncert w Polsce? Poodliczać też możemy 😉

    [usunięto_link].dizzy wrote:

    No niestety¦Szkoda, że fajne zespoły wypalają się tak szybko¦

    Nie wiem, co miałaż na myżli, Perełko, ale U2 do szybko-wypalających się zespołów nie należy. Trwa już 33 lata i jak widać nie zamierza iżć jeszcze na emeryturę. Co do albumów, to chyba też nie jest najgorzej, co? Wydali ich nawet sporo 😉

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    No tez tak uważam, kto jak kto, ale U2, to zespół, który się nie wypalił… Oni są ponadczasowi, niekomercyjni, genialni po prostu. Niestety nie mam jeszcze albumu, bo chcę kupić wydanie z książką, plakatem i linkiem do żciągnięcia filmu, w sklepach go jeszcze nie ma.

    Co do koncertu, to 08 albo 09.03. wyjdzie oficjalna lista z trasą koncertową, co gdzie i jak- mam nadzieję, że PL będzie tam widniała:)

    closer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec
    Ela007 wrote:
    No tez tak uważam, kto jak kto, ale U2, to zespół, który się nie wypalił… Oni są ponadczasowi, niekomercyjni, genialni po prostu. quote]

    I zawsze pozostają w swoich klimatach;)

    Ja też jestem zaaa- dla mnie duży plus i szacun za fantastyczny dobytek!

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    No i będziemy mieli U2 w Polsce, ale się cieszę:)))
    Mam nadzieję, że uda mi się kupić bilet.

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Jade:) udalo sie, kupilam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowa płyta U2"

Przewiń na górę