• Autor
    Odp.
  • Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Mam kilka ciekawych i sprawdzonych typów,jednak jeżeli możesz to podaj budżet jaki jesteż w stanie przeznaczyć na kupno i wtedy doradzimy,cenowo te lepsze modele to koszt około 1200-1500zł.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    @AgnieszkaD wrote:

    czeka mnie zmiana zmywarki na nowszy model 😉 macie jakies sprawdzone typy?

    Podbiję pytanie o to ile chcesz na nią wydać ? No i na ile osób ?
    Jak często wstawiałaż zmywarkę ?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    U mnie też szykuje się zmiana, ale ja raczej pozostanę wierna sprawdzonej marce i kupię taką samą, ale większą po prostu 😉

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie też szykuje się zmiana, ale ja raczej pozostanę wierna sprawdzonej marce i kupię taką samą, ale większą po prostu 😉

    A jaką masz?

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Ja się sama sobie dziwię, jak to człowiek zmienia zdanie. Ja zawsze odkąd pamiętam byłam zawsze zmywarkowa. Pewnie dla tego, że dużo pracowałam a mało gotowałam, jak już coż to jednogarnkowce. Jak się urodziłam pierwsza córka, niedługo potem druga to zmieniłam zdanie na temat zmywarek bo początkowo był obiad dla nas i osobny dla dzieci. Teraz już gotuję wspólne posiłki, ale zdrowo dużo na parze, do tego jakiż deserek. Po jednym obiedzie góra naczyń. Ja bym doradzila fatycznie jak już kupować to od razu większą zmywarkę, przynajmniej jeżli się ma dzieci. Nie ma sensu małej bo będzie chodziła non stop. Szczerze powiem, że po jednym obiedzie jest włażciwie pełna. Tylko miejsce na kieliszki puste 😛

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Mam podobne zdanie,że najlepiej zrobimy kupując od razu większą,szerszą zmywarkę powiedzmy 65cm dla 4 osobowej rodziny bezie w sam raz. U nas z kolei znajdziecie tabletki do zmywarki,czy generalnie chemię gospodarczą,może się przydać:)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie też szykuje się zmiana, ale ja raczej pozostanę wierna sprawdzonej marce i kupię taką samą, ale większą po prostu 😉

    A jaką masz?

    Electrolux, ale szeroką na 45 cm, na 9 kompletów naczyń, teraz chcę 60 cm, standardową sa na 12 kompletów, ale electrolux robi na 15 (przy tych samych wymiarach zewnętrznych).

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    A mniejsze mają ?? U nas na 2 osoby, to raczej większej nie trzeba 😉

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Co się od razu rzuca w oczy to, to że u nich co nowsza zmywarka to lepsze rozwiązania i takie bardziej hmm przyjazne użytkownikowi, choćby rozwiązanie z uchwytami na kieliszki, super sprawa. Jakby je postawić ze szklankami to wytłuczone w drobny mak.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Tylko, że niestety nie każde kieliszki można myć w zmywarce, i tu jest ten minus…. ;/
    al fakt pomysły mają fajne..
    Tak jak w którymż modelu mieli możliwożć ustawienia wysokożci tego górnego kosza…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    tego górnego płaskiego na sztućce? czy tego zwykłego?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Nie, nie tego na sztućce, ale włażnie całego górnego kosza.

    estera88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    no włażnie …kupić 45 czy 60….? na razie mieszkamy we 2, za kilka lat może pojawi się nowy członek rodziny, gotować nie lubię, więc i zmywania chyba dużo nie będzie…

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Nawet jeżeli mieszkacie we 3 to spokojnie wystarczy tutaj szerokożć zmywarki 45cm,u nas przy 4 osobowej rodzinie dobrze się sprawdza,wystarczy tylko używać jej na bieżąco,nie czekać aż sie zapełni w 120% i będzie w porządku.

    sasiadka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dokładnie, mnie też wszyscy odradzali 45, że niby lepiej większą a ja zrobiłam po swojemu i jestem z 45 zadowolona, przy 60 musiałabym 2 dni czekac az się zapełni

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowa zmywarka"

Przewiń na górę