Noworoczne postanowienia 2014

  • Autor
    Odp.
  • ATVfilm
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    W 2014 roku chcesz spełnić swoje marzenia, przeżyć niezapomnianą przygodę i rozpocząć karierę w branży telewizyjnej? Zgłoż się do nas. Jako Galeria Twarzy ATV Film od lat wysyłamy naszych podopiecznych na castingi do filmów, seriali, reklam. Kto wie, może to włażnie Ty pojawisz się na planie Komisarza Alexa?! Przeczytajcie opinie współpracujących z nami osób:

    W ciągu tego całego roku dzięki Centrum filmowemu ATV miałam kolejny raz okazje do spędzenia czasu na planie IV sezonu serialu „Komisarz Aleks”,który wpisał się w mój stały, najbardziej lubiany i wyczekiwany plan zdjęciowy.

    Dzięki ATV Group na planie „Komisarza Alexa” pierwszy raz miałem okazję zobaczyć jak powstaje serial, który później oglądają miliony widzów. Przede wszystkim super przygoda i okazja do poznania bardzo wielu ciekawych ludzi z branży filmowej.

    Atmosfera na planie Komisarza Alexa jest bardzo przyjemna i zarazem bardzo wesoła. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Interesująca współpraca i bardzo ciekawe dożwiadczenie. Jak najbardziej polecam i dziękuję Centrum Filmowemu ATV Group. 
    Więcej na xxxxxxx

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Wybrać się w końcu na spokojny urlop, zmienić swoje złe nawyki na lepsze, więcej się użmiechać, widzieć więcej szczężcia na około:)

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    A ja tam nie mam żadnego postanowienia 🙂 Nie tylko nadejżcie nowego roku jest dobrym momentem na postanowienia, ale również każda inna pora, np. nadejżcie wiosny 🙂

    dogut
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeszcze mi się nigdy nie udało żadnego dotrzymać, więc w tym roku chyba odpuszczam 😆

    kklock
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja mam tak samo 🙂

    fitaminka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    wyjątkowo w tym roku żadnych nie robiłam, nigdy ich nie dotrzymuje więc to i tak bez sensu 🙂

    gryniuYC6f
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Moim postanowieniem jest przede wszystkim się rozwinąc i posatwić na siebie. Od jakiegoż czasu mam w głowie kilka pomysłów i mega obawę przed realizacją. więc w tym roku stawiam na odwagę:D

    luna.mar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Od dłuższego czasu straciłam smak życia. Postanowiłam jednak wziąć się w garżć. Po pierwsze od czego postanowiłam zacząć- to sport, a dokładniej basen, żeby mieć fajną sylwetkę na lato. 😆

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    No to podbijamy wątek. Postanowienia na 2015 rok.
    Ja planuje więcej biegać, chodź po górach i ogólnie więcej uprawiać sportu.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    widzę, że sportowe postanowienia są najczęstsze 😛
    ja planuję od stycznia w końcu ruszyć doopkę i tez zacząć ćwiczyć hehehe 😆
    zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

    Sniegson
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja w tym roku postanawiam zrzucić parę kilo i wyrzeźbić sobie brzuch:)

    mariolaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Moim jest nauka angielskiego, a konkretniej podwyższenie kwalifikacji. Teraz w pracy muszę używać [usunięto_link] a moim celem jest robić to za niedługo samodzielnie 😉

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    widzę, że sportowe postanowienia są najczęstsze 😛
    ja planuję od stycznia w końcu ruszyć doopkę i tez zacząć ćwiczyć hehehe 😆
    zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

    I jak ci poszło? Udało ci się zacząć ćwiczyć?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Noworoczne postanowienia 2014"

Przewiń na górę