Nowy tydzień – zaczynamy optymistycznie :)

  • Autor
    Odp.
  • Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    faktycznie optymistycznie zaczęłam tydzień…
    ech…

    ale dziękuje za dobre chęci 🙂

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    jeszcze 2 dni, oby było ok

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Aby wprawić się w fajny nastrój najlepiej zacząć dzień od gorącej czekolady z bitą żmietaną do łózka…

    malwina7788
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Do łóżka z wygodnym mięciutkim materacem i całym stosem poduszek w którym można naprawdę wypocząć 🙂

    malwina7788
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    No i może jakąż ekskluzywną pożcielą… Dziewczyny, na dobry nastrój nie ma to jak małe zakupowe szaleństwo 🙂

    agata35
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    hehe no wlasnie, trzeba sobie troche przyjemnosci zapewniac w domu na dobry poczatek i koniec dnia – chocby w postaci poscieli! dlatego ja uwielbiam dostawac nowa posciel – jak jedna mi sie juz opatrzy i spowszednieje, zmieniam na nowa, ktora od razu wprowadza mnie w dobry nastroj:D

    aktualnie rozkoszuje sie posciela z welny wielbladziej…:D naprawde polecam!

    malwina7788
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Z wielbładziej? nie słyszałam. skąd masz takie cudo? a swoją drogą szafy chyba pękają ci „w szwach” 🙂

    modny4848
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A może zacząć od dobrego planu na najbliższy tydzień? organizacja czasu na pewno poprawia humor:)

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ja z natury jestem optymistka. tak tez dobieram kumpele. moja najlepsza z pracy i grypy w AP wlasnie takie sa. problem tylko z facetem. aktualny to z kolei umiarkowany pesimista. nieraz trudno mi go zrozumiec sokoro do okola swiat taki piekny 🙂

    ttelimena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Szkoda ze nie ja;/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowy tydzień – zaczynamy optymistycznie :)"

Przewiń na górę