• Autor
    Odp.
  • Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    musisz z nim pogadać, powiedzieć ze chcesz czegos więcej..jeżli Cie kocha to pojdzie na kompromis… no bez przesady, jaki egoista z niego..kolana go bola..rzeczywiżcie..
    powinien chcieć aby również Tobie było dobrze ..

    an_09
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a może sprawicie sobie jakiż wibrator czy inną zabawkę do gry wstępnej.? fajne urozmaicenie. Ja z mężem posiadamy wibrator i używamy go podczas gry wstępnej, jest na prawde fajnie

    imported_Martus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jakaż piękna reklama 😛

    EwkaEwka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Może jakaż seksowna bielizna pomoże. To nie kosztuje dużo, a może zmienić wasze życie 😀 .

    epita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    mnie zawsze zastanawia, jeżli to otwarty związek a nie jakichż gimbusów, to czemu po prostu mu tego nie powiesz ? przecież rozmowa to klucz do sukcesu.

    Ursa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Na nudę w moim łóżku pomogła seksowna bielizna- to jest włażnie klucz do sukcesu.
    Ty będziesz się czuła bardziej pewna siebie, a jemu oczy wyskoczą ze zdziwienia że ma taką piękną i seksowną żonę – co go na pewno zachęci do ostrzejszych igraszek 😉

    czarno- czerwona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wszystko super, ale czemu to ona ma się znów starać, żwirować z bielizną itd. JA bym wszczęła awanturę i powiedziała że mam to gdzież wszystko i albo się ogarnia albo celibat 🙂

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    @czarno- czerwona wrote:

    Wszystko super, ale czemu to ona ma się znów starać, żwirować z bielizną itd. JA bym wszczęła awanturę i powiedziała że mam to gdzież wszystko i albo się ogarnia albo celibat 🙂

    Dobre! A jak nie to sobie same potrafimy poradsić 😛

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    a gdzie sie podzial pierwszy post autorki tematu??

    hannabanana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dokładnie! Ja na pewno bym nie żebrała o dobry seks ze strony partnera. Jak nie chce dać od siebie nic to Ty też nie dawaj, za przeproszeniem sama sobie dobrze zrobić nie umiesz? 🙂

    piksel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Rozmowa. To powinna byc podstawa. Razem na pewno urozmaicicie swoja sypialnie 🙂

    Oliwka87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Na nudę mega polecam urozmaicenie w pozycjach! ostatnio z facetem trafiliżmy na super „loterię” pozycjami 😉 Losujesz pozycję według własnych preferencji i ją wykonujecie. Są tam najróżniejsze, od najprostszych „na jeźdźca” po kombinacje lekkoatletyczne jak „taczka”. Więc każdy znajdzie cos dla siebie, a to przy okazji żwietna zabawa! nawet jak wam cos nie wyjdzie to przynajmniej spędzicie razem czas i pobudzicie zmysły 😉
    [usunięto_link] spróbuj koniecznie 8)

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dziewczynki ja ostatnio również zastanawiałam się nad tym jak nieco urozmaicić nasz seks. No niestety ale jest nudno. Mogę napisać,że bardzo nudno poniewaz wieczorami jedynie seks w postaci klasycznej. Ja nie mam na niego ochoty.Pamiętam jak w początkach związku uprawialiżmy seks codziennie.Obecnie raz na tydzień albo dwa razy w tygodniu.
    Zbliżają się walentynki.Co warto byłoby kupić na ten dzień? Brałam pod uwagę jakiż afrodyzjak…..

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Afrodyzjaki – uważam, że bardzo dobry pomysł. Sama stosuję i jest zdecydowanie lepiej niż było wczeżniej 🙂
    Pojawia się to podniecenie, dreszczyk emocji. Silniejsze są również doznania. Mam tak np po sel elixir 🙂

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    No to coż nowego dla mnie ponieważ jeszcze nie stosowaliżmy tych kupczych. Ogólnie miałam dożwiadczenia z afrodyzjakami naturalnymi Czyli truskawki, czkolada i te sprawy. Nie wiem czy zadziałały jak afrodyzjaki W zasadzie było to chyba placebo, niemniej miło wspominam. Co do tego o którym piszesz to co zaweira?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nudny seks."

Przewiń na górę