o czym plotkujemy przyjaciółce do sluchawki?

  • Autor
    Odp.
  • somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    witam, wiecie co, zainspirowała mnie taka reklama telewizyjna jakiejs sieci – plusa chyba, co edyta jungowska się tam lansuje. w tej reklamie 2 dziewczyny gadaja przez komórkę a jedna z nich jest zakochana i gada i gada i gada, az jej się woda z wanny wylewa. mi się to jeszcze nie zdarzyło chociaż tez potrafie wisieć przyjaciołce na telefonie. najczężciej plotkujemy o dzieciach, facetach i kremach pod oczy ostatnio. a wy??

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja mam przyjaciela. I rozmawiamy o wszystkim, moim chłopaku, jego dziewczynach, problemach, smutkach i radożciach.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Kiedyż jak dzwoniłyżmy do siebie często to plotkowaliżmy o facetach, kosmetykach, szkole. Każdy temat był dobry. Teraz czężciej rozmawiam przez gadu-gadu lub wysyłam e-meile.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    ja z moja psiapsiółką też porafimy nawijać bez końca..z reguły nie siedzimy na telefonie..czężciej jest to gg albo babskie pogaduchy przy piwie czy kawie..a o czym tak nawijamy?? wiadomka..faceci 8) …seks..kosmetyki..moda.. ehhhh o wszystkim i niczym 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    heh.. ja to w życiu chyba nie „wisiałam” na telefonie i plotkowałam…
    do dzisiaj sie umawiam na spotkanie 🙂
    a o czym? o wszystkim… dosłownie no może nie o polityce 😛

    lid-ka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja wiem o jaką taryfę ci chodzi somsiadka – o plusa, co jest w cenie 2 min godzina gadania. ja teraz zorientowana jestem, bo już się mój luby zdenerwował, ze wisze z siostrą na telefonie godzinami i mi włażnie w plusie załatwił ta ofertę. fajna sprawa, jak ktoż dużo gada.a gadamy o ciuchach, fryzurach, żlubie mojej siostry – to nasz główny temat i o marzeniach. 🙄

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie gadam z żadną kumpelą przez telefon, jakoż nie plotkuję, wolę na gg albo się spotkać i pogadać. W ogóle to rzadko telefonuję, z chłopakiem to gadam najdłużej 10 minut przez fona, z byłym dłużej:D, ok. 2 godzin potrafimy przegadać- gaduła z niego.^^ 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    przyjaciółki nie mam – uważam że to fikcja. Przez tel rozmawiam tylko służbowo z pracownikami z regionalnych redakcji i z mężem 🙄

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no ja do mojego G mam za darmo 🙂 i za to lubię plusa 😀 no za 10 zl 🙂 czyli pisze co chce i dzwonie kiedy chce 😛 i to za darmo 😛

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    jak plotki to tylko w cztery oczy i nie przez telefon, za to koniecznie przy dobrym winie:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm… przez telefon tylko obdadujemy praktyczne sprawy tj spotkanie np-nigdy nie zdażyło mi sie o wszystkim gadać przez telefon… najczesciej plotkujemy podczas spotkań,lub na gg…

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Heh o wszystkim!
    Począwszy od tego co „u nas słychac” a zakończywszy na seksie. O wszystkim dosłownie. No może prawie, bo zawsze trzeba miec jakąż tajemnice, zatrzymac coż dla siebie 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Przez telefon nie przepadam gadac godzinami i za drogo to kosztuje i bateria pozniej szybko pada w telefonie. Ja raczej staram sie podtrzymywac przyjazn w formie sms-ow,rozmow na gg badz na skypie albo porpostu zwyczajny real!!! 🙂 A o czym? Lubie plotkowac z przyjaciolmi (nie zaleznie od płci) o doslownie WSZYSTKIM! 🙂 Lubie doradzac,pocieszac , jak i milo jak ktos inny wygrzebuje mnie z dolka ,takimi osobami sa wlasnie przyjaciele,ktorych mega duzo nie mam , ale mam i to sa zawsze jak mam jakis problem czy widza czy cos nie tak. To mile , gdy przyjaciel jest z Toba na dobre i na złe. 🙂 😉

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Przez telefon nie gadamy bo dzielą nas tylko schody na klatce schodowej 😆 albo w oczy albo na gg, a o czym? O naszych faetach, kto jakie ma problemy, co poradzic, ale najczesciej to nazekamy 😆 😆 😆 😆

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    z koleżankami rozmawiamy tylko u której z koleżanek umawiamy się na babski wieczór, gdy się spotkamy wtedy rozmawiamy o naszych dzieciach facetach,sexie itp,

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " o czym plotkujemy przyjaciółce do sluchawki?"

Przewiń na górę