• Autor
    Odp.
  • ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Szukam możliwożci zamówienia we wrocławiu zdrowego jedzenia. Mam dożc robienia sobie obiadu do pracy, chce zamówic i mieć z głowy, ale żeby to nie była pizza

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    to bedziesz miala ciezko. Tez jestem z wroclawia, i tu jest mnostwo niezdrowego zarcia na wynos, ale bardzo malo domowego jedzenia. Same gyrosy, kebaby, pizzy i temu podobne swinstwa. Najlepiej chyba zamawiac w takich niewielkich barach, u nas kolo pracy jest taki, gdzie jest czysto, niedrogo i normalne jedzenie. Ale najczescie robie sama dla siebie i meza jedzenie do pracy, bo najzdrowiej wychodzi.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Mieszkam w warszawie i tu niby jest duży wybór, ale czy zdrowy, czy jedzenie żwieże…zawsze mnóstwo pytań…Ostatnio zastanawiam się nad zamawianiem całego ceteringu dietetycznego, miałabym z głowy i zakupy i gotowanie, a znalazłam korzystną opcję na oryginalneprzepisy.pl

    slonse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ciekawa opcja. Muszę to rozważyć 🙂

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ja się zdecydowałam i jest super. Codziennie dostaję zdrowe jedzonko pod same drzwi – 5 posiłków. Polecam, bo to super rozwiązanie.

    konoppnicka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja wole ruszyc sama tylek do miasta. Nic dziwnego ze jak sie zamawia 5 posilkow dziennie do domu to nie idzie schudnac…

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wole ruszyc sama tylek do miasta. Nic dziwnego ze jak sie zamawia 5 posilkow dziennie do domu to nie idzie schudnac…

    Włażnie idzie o wiele lepiej! Bo posiłki masz odpowiednio pod siebie dopasowane, menu układane przez dietetyka i jest więcej czasu na ruch, nie przejmujesz się gotowaniem czy zakupami.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Obiad na zamówienie"

Przewiń na górę