• Autor
    Odp.
  • zosia9009
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] co o tym myżlicie? Czy ta sukienka nada się tylko na wieczór we dwoje czy może i na imprezę w lato?

    mikka-1
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Na imprezę się nie nada.
    Powodów jest wiele, swoje prywatne odczucia co do takich sukieneczek na imprezach pozostawię dla siebie- każdy lubi co innego.
    Przede wszystkim produkty obsessive są marnej jakożci.Na zdj. wygląda w miarę ok ale gdy ją zakupisz zrozumiesz że raczej nie da się w tym wyjżć.Raczej będzie to tani cienki materiał …okropnie tandetny..
    mam parę takich ,,szmatek”-są fajne na wieczorki we dwoje 🙂

    Swoją drogą to popatrz na niemieckie produkty- poszukaj w necie.Stroje z niemiec których raczej na allegro nie znajdziesz są lepszej jakożci i mają zupełnie inne wykończenie 🙂

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    „Klasyczna mała czarna”… xDDDD

    zosia9009
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @dominikatgk wrote:

    Swoją drogą to popatrz na niemieckie produkty- poszukaj w necie.Stroje z niemiec których raczej na allegro nie znajdziesz są lepszej jakożci i mają zupełnie inne wykończenie 🙂

    A możesz coż więcej na ten temat powiedzieć?

    mikka-1
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @dominikatgk wrote:

    Swoją drogą to popatrz na niemieckie produkty- poszukaj w necie.Stroje z niemiec których raczej na allegro nie znajdziesz są lepszej jakożci i mają zupełnie inne wykończenie 🙂

    A możesz coż więcej na ten temat powiedzieć?

    wiesz, musisz poszukać na np. e-bay’u itp stronach…ja już dawno przeglądałam te strony.
    Są też fajne buty 🙂 high heel sobie wpisz jeżli Cię to interesuje (buty do tych ciuszków na wspólne wieczory).Jest tam duzo więcej niż na allegro

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Faktycznie bardzo piękna jest taka bielizna. Mnie się podoba bardzo bardzo. A jeżli ktoż szuka fajnej, pięknej i zmysłowej bielizny dobrze jest się rozejrzeć w sieci. Np w sklepie koronka.pl jest bardzo duży wybór bielizny. Ja tam dożć często robię zakupy, bo jak czegoż nie mogę znaleźć w sklepach stacjonarnych mogę znaleźć w necie 😉

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Nie nazwałabym tego raczej małą czarną 😛 Bardziej przypomina to seksowną koszulkę nocną, której na imprezę chyba nie bardzow ypada założyć, bo jest po prostu za bardzo bieliźniana. Ale sądzę, że Twojemu facetowi na pewno się spodoba, bez dwóch zdań.

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ma sie ta sukienka nie podoba,nie chodzi o to czy jest sexi czy nie-bo to każdy musi ocenic sam,ale nie założyłabym jej nawet na imprezę.. To raczej taka koszulka nocna 🙂

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Myżle, że ubranie takiej sukienki na impreze zależy od charakteru bo zdecydowanie musisz być odważna żeby aż taką krótka spódniczke ubierac na disco 🙂 Poza tym nie ubrałabym jej na „randke rozbieraną” wybrałabym coż innego z tej frimy np: [usunięto_link]

    Paula87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] co o tym myżlicie? Czy ta sukienka nada się tylko na wieczór we dwoje czy może i na imprezę w lato?

    Super jest ! Ja bym sie nie powstydziła wyjżć w niej na impreze 😀

    Paula87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] Hansen wrote:

    Myżle, że ubranie takiej sukienki na impreze zależy od charakteru bo zdecydowanie musisz być odważna żeby aż taką krótka spódniczke ubierac na disco 🙂 Poza tym nie ubrałabym jej na „randke rozbieraną” wybrałabym coż innego z tej frimy np: [usunięto_link]

    Nie podoba mi sie, zdecydowanie na „randkę rozbierana” wybrałabym tamtą czarną 😛

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Nie podoba mi sie, zdecydowanie na „randkę rozbierana” wybrałabym tamtą czarną :P[/quote]

    Tylko co w tej czarnej takiego sexownego żeby bylo na „randkę rozmierana” ? Jest zwykła, prosta i „bez gazu”. Może 3 propozycja taka:
    [usunięto_link]

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Monikaaa: Ale cudooo ten gorsecik musiałaż wyglądać bosko!! A miałaż do niego jakąż biżuterie? I jakie buty? Cała na czarno??? Jak lubisz gorsety to zobacz na to cudo: [usunięto_link]
    Mysle ze moze cie zainteresowac… Niestety gorset nie każdemu pasuje ale jak masz już doswiadczenie z jednym to pewnie i możesz sie wypowiedziec na temat tego…:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " obsessive"

Przewiń na górę