• Autor
    Odp.
  • Ballack
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    @Perła wrote:

    Włosy powinny być tam gdzie ich miejsce 🙂
    Każdy lubi co innego i nie bardzo jest nazywać przez to kogoż lesba…
    Ona nie lubi jak to mówisz chłopców a Ty lubisz małpki 😆

    no wiesz, mało mam wspólnego z malpkami 😀 i golić ciała niezamierzam. Jest to żalosne jak niektórzy to robią 😀

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    DLacvzego zalosne? Moze ni ektorym facetom tak jest wygodniej. Nie potepiaj tego 😉 Moj np sie nie goli jest spoko, wyglada normalni enie przeszkadza mi. ALe gdyy sie golil tez byloby ok.

    Ballack
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    na klacie? no chyba żartujesz 😀

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    na klacie nie musi bo na szczescie nie jest zarosniety jak małpa tylko ma troszke włosków. tego to akuart bardzo nie lubie.

    Ballack
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    na klacie nie musi bo na szczescie nie jest zarosniety jak małpa tylko ma troszke włosków. tego to akuart bardzo nie lubie.

    Kwestia gustu :>

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    lesbą nie jestem po prostu uważam ze tylko kretyn wysyla takie zdjecia na tak miłą stronkę jak odcasy,Nie chciałam tego wczesniej pisac aby nikogo nie urazic ale dla mnie to jakis popapraniec i kretyn, traktuje swego małego jak maskotke masakra… a najgorsze jest to ze wywolał tym ogólne zamieszanie dlatego ja odbijam i juz tego tematu nie podejmuje bo nie ma po prostu o czym gadac pozdrowionka:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    tez tak mysle i dlatego linka juz nie ma 🙂
    poprostu nie to forum 😛

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    na klacie nie musi bo na szczescie nie jest zarosniety jak małpa tylko ma troszke włosków. tego to akuart bardzo nie lubie.

    Kwestia gustu :>

    TAK KWESTIA GUSTU. Wlasnie to napisalam, jakbys nie zauwazył. Ze JA tego nie lubie, a nie WSZYSCY tego nie lubia.
    Ty to zapewne uwielbiasz, bo sam jestes ostro zarosniety :]

    Ballack
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    @Tużka wrote:

    lesbą nie jestem po prostu uważam ze tylko kretyn wysyla takie zdjecia na tak miłą stronkę jak odcasy,Nie chciałam tego wczesniej pisac aby nikogo nie urazic ale dla mnie to jakis popapraniec i kretyn, traktuje swego małego jak maskotke masakra… a najgorsze jest to ze wywolał tym ogólne zamieszanie dlatego ja odbijam i juz tego tematu nie podejmuje bo nie ma po prostu o czym gadac pozdrowionka:)

    Tak dokładnie jak mówisz. Jestem popaprancem. Mało tego. Jestem zboczony seryjny morderca, który szuka ofiary przez internet! 😀 A to że sie wypowiadasz na dany temat czy nie to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa. To tak jak z grą… Wchodzisz lub nie. Decyzja należy od Ciebie! 😉 Pozdro!

    Ballack
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    @Tużka wrote:

    lesbą nie jestem po prostu uważam ze tylko kretyn wysyla takie zdjecia na tak miłą stronkę jak odcasy,Nie chciałam tego wczesniej pisac aby nikogo nie urazic ale dla mnie to jakis popapraniec i kretyn, traktuje swego małego jak maskotke masakra… a najgorsze jest to ze wywolał tym ogólne zamieszanie dlatego ja odbijam i juz tego tematu nie podejmuje bo nie ma po prostu o czym gadac pozdrowionka:)

    Tak dokładnie jak mówisz. Jestem popaprancem. Mało tego. Jestem zboczony seryjny morderca, który szuka ofiary przez internet! 😀 A to że sie wypowiadasz na dany temat czy nie to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa. To tak jak z grą… Wchodzisz lub nie. Decyzja należy od Ciebie! 😉 Pozdro!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Oceńcie go! ;)"

Przewiń na górę