ociąga się ze slubem….

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    hej, moj zwiazek z mezczyzna o ktorym tu bede pisala ma dosc burzliwą historię. bylismy ze sobą gdy ja mialam lat 16 on jest 5 lat starszy…wtedy bylismy ze sobą 2 lata (do mojej 18-tki). po 10 latach wrocilismy do siebie. mieszkamy ze sobą już pół roku. nigdy nie stracilismy an amen ze sobą kontaktu ale przez te 10 lat w naszych „zyciach” troche sie powydarzalo. m.in. on wzią żlub i po roku sie rozwiódł. wiemy, jestesmy pewni ze jestesmy dla siebie. jest nam dobrze, kochamy sie bardzo. to wyjątkowa relacja. ale… ja oczekiwalam slubu cywilnego z jego inicjatywy znacznie szybciej niz on o tym teraz mi mowi. on planuje dopiero za ok pół roku. sam tematu slubu wogóle nie porusza… ale gdy ja zaczynam o tym gadac przytakuje mi ze to dla niego jest tez wazne ale moze za ok pol roku? chce miec ze mną dziecko. odstawilam juz tabletki. a co jesli dziecko pojawi sie przed slubem? stresuje sie tym…. obawiam sie ze on ma duzą bariere przed slubem, nie chce go zmuszac…ale…. ehh….napiszcie cos co Wy o tym myslicie, jak cos poplątalam, i cos jest niejasne – pytajcie. aha, to moze byc wazne – ja mam teraz 27 lat on 32. pozdrawiam

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Czy taki temat nie był już załozony?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Był 😀 trzeba go usunąc 😈

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    moze najlepiej otwarcie z nim o tym poagadaj?? my ci zapewne niewiele tutaj poradzimy, w koncu kazda sytuacja jest inna:)

    twojaczarnulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    .

    Ty chcesz jedno, on drugie.

    Zmuszać można dziecko do jedzenia jeżli nie jest tym zainteresowane, ale nie faceta do żlubu.

    Prędzej ucieknie. Pomyżl czy tego chcesz.

    .

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ociąga się ze slubem…."

Przewiń na górę