OCZYSZCZANIE JELIT/ORGANIZMU

  • Autor
    Odp.
  • tulipanek03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam,czy mozesz napisac cos wiecej,a glownie jaka jest cena tej kuracji,bo jka juz probowalam wielu specyfikow i tylko zmniejszyly zawartosc portfela,pozdrawiam

    hetera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mi i mojemu mężowi pomógł żel oczyszczający. Był bardzo łatwy do zastosowania, bo wystarczyło rozpużcić go w wodzie. Przy stosowaniu trzeba jednak dużo pić (około 1,5 litra wody dziennie) żeby wszystko spokojnie przeszło przez jelita. Jedyny problem to to, że nie mogliżmy go znaleźć w aptekach (choć to było jakiż czas temu!). Można go jednak kupić w wielu sklepach w internecie. Jednego linka zamieszczam poniżej.
    [usunięto_link]

    Brenda
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Toksyny to istna zmora. Zatruwają cały organizm i przez to psuje się nawet samopoczucie, nie mówiąc już o narządach wewnętrznych. Spada wtedy też podatnożć na choroby. Trwałe zaleganie toksyn w organizmie sprzyja zakażeniom a nawet rakowi. Zdecydowanie warto swój organizm oczyszczać, ponoć powinno się nawet kilka razy do roku. Jedną z metod jest dializa, inaczej hydrokolonoterapia. Można ją zrobić w klinice metabolicznej Vimed w Warszawie. Odtruwa, odchudza, poprawia przemianę materii, uwalnia od grzybów, złogów pokarmowych itd. Poprawia samopoczucie i jakożć życia. Warto!

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Czytałam jakiż czas temu o tym, że dowody wskazują na to, że w większożci przypadków przewlekły stan zapalny poprzedza powstanie guza. Co więcej, większożć czynników ryzyka (palenie papierosów, otyłożć, niewłażciwa dieta itd. ) uaktywnia NF-κB. Jego podwyższona aktywacja wiąże się z występowaniem większożci typów raka, zaż zmniejszenie jego aktywnożci wiąże się ze wzrostem apoptozy komórek, hamuje angiogenezę i zapobiega przerzutom. Nowotwór nie może rozwinąć się w normalnie funkcjonującym organizmie, ponieważ jego siły obronne rozpoznają i niszczą wszelkie złożliwe komórki lub nie pozwalają im się w ogóle pojawić. Układ immunologiczny gra główną rolę w tym procesie. Rozpoznaje złożliwe komórki jako intruzów i niszczy je, podobnie jak robi z wirusami i bakteriami. I włażnie dlatego między innymi ważna jest odpowiednia dieta i to, żeby nie zatruwać swojego organizmu toksynami

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja też nie wierzę w żadne herbatki i cudowne kremy zwalczające problem cellulitu. Jeszcze krem na pewno w jakimż stopniu może pomóc bo podczas nakładania go na ciało masujemy je a to jest ważna czynnożć w walce z cellulitem. Ale główną przyczyną powstawania tego problemu w naszym organizmie jest zła dieta. Zgadzam się z tym co mówi klinika Vimed na temat cellulitu. Dostosowanie programu żywienia do indywidualnego genotypu oraz ogólne usprawnienie procesu odżywiania i oczyszczania komórek ciała, ma fundamentalne znaczenie w terapii cellulitu!

    asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też nie wierzę w żadne herbatki i cudowne kremy zwalczające problem cellulitu. Jeszcze krem na pewno w jakimż stopniu może pomóc bo podczas nakładania go na ciało masujemy je a to jest ważna czynnożć w walce z cellulitem. Ale główną przyczyną powstawania tego problemu w naszym organizmie jest zła dieta. Zgadzam się z tym co mówi klinika Vimed na temat cellulitu. Dostosowanie programu żywienia do indywidualnego genotypu oraz ogólne usprawnienie procesu odżywiania i oczyszczania komórek ciała, ma fundamentalne znaczenie w terapii cellulitu!

    Zgadzam się 🙂

    staniszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Kochane, ale przeciez nie od dziż mówi sie o tym, że walka z cellulitem to nie tylko smarowanie kremami ciała na zewnątrz, ale i od żrodka poprzez dietę, dostarczanie organizmowi odpowiedniej dawki mikro-i makroelementów. Po to również są rozmaite witaminy, tabletki czy równiez herbatki, chocby takie jak ta Fitea.

    Na stronie producenta [usunięto_link] znaleźć można dokładny opis jej działania i skład

    Poczytałam sobie o ich składzie i oddziaływaniu poszczególnych składników na organizm: zielona herbata, l-karnityna, chrom, inulina itp. Trudno, żeby nie zadziałały, jednak nie beż wysiłku fizycznego, ograniczenia słodyczy itp. One są przecież wspomagaczami a nie cudownym lekiem na nadwagę.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    320zł za takie coż to przegięcie na całej lini.

    niebylekto
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Oczyszczenie organizmu to bardzo dobra rzecz. W naszych organizmach zalega mnóstwo żmieci, złogi w jelitach, sfermetowane jedzenie w żołądku itd. Wszystko spowodowane jest naszym nieprawidłowym żywieniem. Dlatego każdemu przyda się takie odtrucie. Ja spróbowałam czegoż innego niż tabletki oczyszczające czy głodówki. Mianowicie przeszłam na dietę paleolityczną, która w jednych ze swoich podstawowych założeń ma odtrucie włażnie organizmu, ale w zdrowy i naturalny sposób. Należy wykluczyć z diety wszytko co sztuczne i przetworzone, i zastąpić to naturalnymi pokarmami, która są łatwo trawione przez nasze organizmy.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja słyszałam ze suplement Double Detox jest tutaj odpowiedni. TYlko jak przy kazdej suplementacji wazny jest czs przyjmowania- minimum przez 3mc.

    Demetria
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Co do suplementów, trzeba być bardzo ostrożnym. Od dawna, jeszcze od liceum, dręczyło mnie chroniczne zmęczenia i problemy z trawieniem, lekarze nie widzieli w tym żadnego problemu, więc zdecydowałam się (za namową koleżanek) spróbować kuracji Colon Pack z [usunięto_link] i nie mogłam samej sobie uwierzyć, ale po tej kuracji poczułam się LEPIEJ. Teraz Colon Pack bierze moja siostra i też mówi, że to działa, więc polecam 🙂

    gosiasroczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Duzo blonnika..

    mal.jesionowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Pijcie duzo wody letniej z cytryna, podobno oczyszcza orgranizm 🙂

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " OCZYSZCZANIE JELIT/ORGANIZMU"

Przewiń na górę