Odjechana torebka – ale duza

  • Autor
    Odp.
  • Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    jak na moje oko nie jest zbyt pojemna…
    david jones ma ciekawe wzory duzych toreb

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Zgadzam sie z kolezanka co do pojemnosci..pozatym wizualnie takze nie przypadla mi do gustu,ale jesli tobie sie podoba i uwazasz ze wszystko w niej zmiescisz,to nie sluchaj nikogo 😉

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    no jak jest pojemna, a trzeba zobaczyć na wymiary to możesz ją brac. ja mam inny gust, więc nie słuchaj się mnie. 🙂

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    No włażnie ja tez szukam jakiejżc wypasionej torby dużej na zajęcia bo na codzień do pracy mam mniejszą a na zajęcia przydała by się jakaż duża.

    Te co dziewczyny pokazały nie przypadły mi za bardzo do gustu a ta pierwsza jak napisały dziewczyny wyżej nie wyglada rzeczywiżcie na pojemną…

    pauladolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    A co o tej torebce myżlicie

    [usunięto_link]

    mi bardzo się podoba

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja bym sie wstydzila do smietnika z taka torebka wyjsc wyglada jakby byla z lusek rybich zrobiona :}}

    RedTea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja bym sie wstydzila do smietnika z taka torebka wyjsc wyglada jakby byla z lusek rybich zrobiona :}}

    No włażnie i dla mnie np: to ją wyróżnia od reszty i mi się podoba hihi. Już znudziły mi się zwykłe torebki, które wszyscy noszą < sama mam takich kilka> i ze zdjęcia wygląda, że jest pojemna 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ta pierwsza taka sobie, a kozuchowskiej koszmarna. mi sie totalnie nie podoba. ale ile ludzi tyle gustow. uwazam ze kazdy moze sobie chodzic w czym chce. wiec skoro ci sie podoba to smialo kupuj

    marysia19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A mnie ta torba Kożuchowskiej bardzo się podoba i też mi się wydaję, że jest pojemna. Aaa no i to nie są rybie łuski, to co jest na zewnątrz tej torebki to obrazuje ziarna kawy, bo w końcu torebka jest związana z wejżciem na rynek nowego produktu Jacobsa, stąd te ziarenka kawy 😀

    RedTea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    marysia19 a wiesz jak tą torebkę zdobyć.. można ją kupić w jakimż sklepie?? a Jacobs jaką nową kawę wprowadza na rynek??

    pauladolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ja wiem tylko tyle, że można wygrać tą torebkę w jakimż konkursie- przydałaby m się, ale nie mam czasu szperać w necie o szczgóły konkursy wiec jak macie jakież info dajcie znaka
    pozdro

    Emka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Kożuchowskiej nie podoba mi się.. 😕 Ta pierwsza fajna nawet tylko faktycznie chyba nie jest bardzo pojemna.
    Mnie ostatnio wzieło na takie małe torebaczki z długim uchwytem. W stylu słodko-eleganckim.
    np.
    [usunięto_link]
    🙂

    pauladolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    no w końcu wiem przynajmniej na czym polega ten konkurs i liczę, że wygram tą torebkę.

    a co do małych torebeczek z długim uchwytem też nabyłam , ale nie są tak praktyczne na codzień. Ja mam przy sobie zawsze dużo rzeczy więc potrzebuję obszerniejszych 🙂

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    a ja mam taką: [usunięto_link]

    bardzo mi się podobała, mam ją już ponad rok i nic się z nią nie dzieje. Pojemnożć jest idelana na zeszyty A4 🙂 jak i wszystkie moje szpargały.
    Dodatkowo mam jeszcze w niektórych miejscach zamsz, który idealnie pasuje mi do szpileczek (które są skórzano-zamszowe).

    marysia19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    No ja włażnie potrzebuję pojemne torebki, jeszcze nigdy nie miałam sytuacji kiedy mogłabym mieć mała torebeczkę… Zawsze dźwigam ze sobą wielką coż 😛 Ta torba Kożuchowskiej jest pojemna, spróbuje ją wygrać, może się uda…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odjechana torebka – ale duza"

Przewiń na górę