• Autor
    Odp.
  • bbasia22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Pamiętaj że najważniejsze, aby miejsce Wam się podobało i abyżcie czuli się tam dobrze, bo to Wasz wyjątkowy dzień. Wiem, że zarówno my jak i młodzi byliżmy zachwyceni, ale decyzja musi należeć do Was i musicie być przekonani, że to jest to jedyne i wyjątkowe miejsce.

    pewnie, każdy ma inny gust i co inne mu się podoba

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Najlepiej zrobić wesele w jakiejż większej restauracji usytuowanej w takim miejscu, żeby dookoła było dużo zieleni, żeby w każdej chwili można było wyjżć i się przewietrzyć. Poza tym warto zwrócić uwagę na to jakie jest jedzenie i jak sobie radzi obsługa.

    martyska1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    takie miejsce, które opisujesz jest w Zakroczymiu W Złotopolskiej Dolinie, smacznie w ładnym otoczeniu i wszytko dopięte na ostatni guzik, byłam na weselu u kuzynki i było super, polecam

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    My mamy wesele w pałacyku , obok jest park i staw , romantyczne miejsce tylko komary będą niestety 🙂

    malikka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja znalazłam włażnie tego lata meeega romantyczne miejsce 🙂 i to byłam w sumie w lekkim szoku, że tak blisko wwy. w warce jest hotel sielanka, tak nieco na uboczu, jest las, łąki, rzeka – cały park przyrody, mają stadnine koni, włoska kuchnia, wina i malutkie ale przez to jak dla pary mega intymne spa. rozważam tą opcję, konkurencję ma tylko w górach, w zakopcu ale nie wiem czy to nie za duże wyzwanie robić tak daleo od domu….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odpowiednie miejsce na wesele"

Przewiń na górę