• Autor
    Odp.
  • sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Co sądzicie o nowym systemie emerytalnym? Az szlak mnie trafia, że być może nie zobaczę na starożć moich pieniędzy. Zaczynacie coż odkładać? W skrócie opisane jak to teraz będzie wyglądać xxxxxxxxxxxxx

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    sultanka napisał(a): Co sądzicie o nowym systemie emerytalnym?
    myżlę bardzo źle 😀

    sultanka napisał(a):Az szlak mnie trafia,
    mówisz o OFE? czy w ogóle o tych całych rządach Tuskowych w Polszcze?
    ciekaw jestem na kogo pukałaż w tych ostatnich wyborach 🙄

    sultanka napisał(a): że być może nie zobaczę na starożć moich pieniędzy.
    b. prawdopodobny wariant, moja Kochana, jeżli nie wykurzymy tych cwaniaczków :wrrr:

    sultanka napisał(a): Zaczynacie coż odkładać?
    co tu odkładać! Tusk i tak zechla. raczej powoli odrodzić polską gospodarę. 👿

    sultanka napisał(a): W skrócie opisane :-
    i niezmiernie się cieszę z Twego głosu! znaczy, że Polacy jeszcze nie dali się ogłupić! 😉

    sultanka napisał(a): jak to teraz będzie wyglądać xxxxxxxxxxxxx
    raczej marnie, Kochanie. znaczy z dziesięć lat. nawet najżwiętsi nie dadzą rady nadrobić…
    tego pasożytnictwa 'kolesiów’ z POst-polskiej bandy. ale spoko. jak się weźmiemy, to może cuż uratujemy. niestety emerytki – nasze – bedom cienkie :((

    dołożę jeszcze to do tematu. tak mi weszło pod rękę:
    [usunięto_link]

    ps. a w ogóle na marginesie: fajnie się, sultanka z Tobą gawędzi 😀
    wysyłam kwiatuszki dla Cię :}}

    wysokieobczasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Trzeba samu zaczac odkladac, zadne ofe czy zusy nam normlanej emerytury nie zapewnia.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja na pewno nie będę chciała być w OFE, dla mnie to jednak wielkie oszustwo, bo koszty obsługi są bardzo wysokie. Irytujące było jeszcze przed miesiącami jak z jednej strony politycy PiS krytykowali decyzję PO o czężciowej likwidacji OFE, a z drugiej strony, sami oponowali za jakąż zmianą. Wiadomo, niektórzy tylko krytykować potrafią.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " OFE"

Przewiń na górę