• Autor
    Odp.
  • monia88
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Czy znacie jakież sposoby na przesunięcie miesiączki? By była kilka dni później?

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja pierwszy raz ostatnio wyprobowalam po skonczeniu jednego opakowania tabletek anty, rozpocząc drugie. Dzieki temu uniknęlam okresu w tym miesiącu. Chyba bede robic tak przez cale wakacje, dopiero w roku szkolnym pozwole sobie na okres.
    A jesli chodzi o przesuwanie to np stres, głodówka… ale nic nie jest sprawdzone, nie ma na to reguly ani jednego konkretnego przepisu. No jedynie tabletki, tak jak w moim przypadku.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    monia88
    o naturalne miesiączki ci chodzi?
    raczej nie ma możliwożci….
    biorę luteinę obecnie i modle sie bym nie miała od 21 lipca do 2-3 sierpnia bo jadę nad morze.. 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    lola a to jest zdrowe tak brac od razu nastepne opakowanie? to nie jest nie zdrowe?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    yyy… ja uwżam,że najlepiej is do lekarza i pod jego okiem robic takie manewry jak przesunięcie okresu… Głodówka?!no proooosze… to podejżcie 15-latki!!! teraz nie pozwolisz sobie na okrez,ale pamiętaj,że to moe miec rózne konsekwencje… 😕

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    yyy… ja uwżam,że najlepiej is do lekarza i pod jego okiem robic takie manewry jak przesunięcie okresu… Głodówka?!no proooosze… to podejżcie 15-latki!!! teraz nie pozwolisz sobie na okrez,ale pamiętaj,że to moe miec rózne konsekwencje… 😕

    Moze 15-latki, a może 10-cio!!! Ja podalam tylko sposoby, nie powiedzialam czy są słuszne, ale myżle, że kazdy inteligetny człowiek domyżliłby się, że sposob na przesuniecie okresu w stylu głodówki czy stresu, nie należy do najzdrowszych.
    Chcialam przez to powiedizeć, ze zadnym normalnym, naturalnym sposobem nie przesuniemy okresu :]

    Widzę, ze nie macie zbyt dobrej wiedzy na temat tego co napisalam wczesniej. Nie wymyslilam sobie sama takiego sposobu unikniecia okresu ( raczej bym się bała 🙄 ) tylko po prostu wiem, ze coż takiego jest dopuszczalne i zdrowe. Pod warunkiem, 2 okresów w roku. Dużo kobiet w Stanach praktykuje coż takiego.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    bardzo ladnie na ten temat jest pisane w miesieczniku samo zdrowie. gazeta kosztuje 1,90 wiec mozna sobie pozwolic. poczytajcie

    slodziutka21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    nie ma chyba zadnych sposbów zeby przesunąc okres. ale nie martw się, za 3 lata juz napewno ktoż coż wynajdzie:D

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    slodziutka sa takowe sposoby!!!!

    troszke trzeba poczytac, popytac.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " okres"

Przewiń na górę