On – uprzejmy dla wszystkich..?

  • Autor
    Odp.
  • Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Wydaje mi się że twój facet chce poprostu być dobrym handlowcem. To dobrze że się stara i realizuje w swojej pracy. W dodatku mówi ci o sytuacji w pracy co jest dodatkowym plusem. Gdyby chciał cię zdradzać to zachowałby to dla siebie żebyż nic nie podejrzewała. To jest moje zdanie, mogę się oczywiżcie mylić.
    Oczywiżcie byłabym o niego zazdrosna bo kobiety bywają okrutne, przebiegłe i potrafią namieszać dlatego nie warto im ufać ;D
    Zamiast wypominać przypominaj mu o swoich walorach tak aby nie zapominał dlaczego jest z tobą i za co cię kocha. Wtedy inne kobiety nie będą w stanie ci go odbić 😉

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Moj chłopak tez jest handlowcem a przy tym pracohololikiem, jego firma i jego praca to praktycznie całe jego zycie, ale nie ma sytuacji aby „bratał” sie z klientkami bo dobrze wie o tym ze uważam iz po godzinach pracy nie ma kontaktów z nimi, czy twój chłopak jest swiezo upieczonym handlowcem? Bo jesli tak to wierz mi ze mu to przejdzie i po jakims czasie bedzie miał dożć tych wszystkich klientów. Fakt jest jeden: czeka Cie wiele wyrzeczeń i musisz sie uzbroic w cierpliwożć – cos o tym wiem, to jest chora praca….

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Moj chłopak tez jest handlowcem a przy tym pracohololikiem, jego firma i jego praca to praktycznie całe jego zycie, ale nie ma sytuacji aby „bratał” sie z klientkami bo dobrze wie o tym ze uważam iz po godzinach pracy nie ma kontaktów z nimi, czy twój chłopak jest swiezo upieczonym handlowcem? Bo jesli tak to wierz mi ze mu to przejdzie i po jakims czasie bedzie miał dożć tych wszystkich klientów. Fakt jest jeden: czeka Cie wiele wyrzeczeń i musisz sie uzbroic w cierpliwożć – cos o tym wiem, to jest chora praca….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " On – uprzejmy dla wszystkich..?"

Przewiń na górę