opalacie się nago na działce?

  • Autor
    Odp.
  • monia_
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Ja często to robie, ale czasami się wstydzę jak stare pryki podchodzą się popatrzeć, przecież to nie oni mają to podziwiać 😈

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie opalam sie nago na dzialce. bez kitu…co za watek w ogole…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    nie opalam się nago w ogóle

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja też nigdy nago się nie opalam.

    Znajoma zawsze opala sie nago i nawet nad wode nie lubi jezdzic-bo przeciez potem ma slady po stroju… 😕

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    od lat w wakacje wyjezdzam za granice do cieplych krajow i nie raz widzialam naturystów opalających sie nago, wiec pewnie gdybym rozebrala sie tam do rosołu- nikogo by to nie zdzwiwiło. W Polsce zdarza sie to o wiele rzadziej. Co do działki- gdybym była z moim facetem gdziekolwiek, gdzie nie ma ludzi- opalałabym sie nago (ale sie jeszcze nie zdarzyło), gdybym z nim wyjechala za granice to na plaży i topless moglabym sie poopalac, czego rowniez nie robilam, bo wyjezdzalam z rodzicami i bratem, a przy nich jakos mam opory, żeby sie rozneglizowywać.

    Sam pomysl opalania sie nago na wlasnej, dosc ukrytej dzialce bardzo mi sie podoba.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    bylam na wielu plazach, w roznych krajach, na roznych kontynentach. plaze dla naturystow sa ZAWSZE odzielone od plaz „tekstylnych” i specjalnie oznaczone.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    bylam na wielu plazach, w roznych krajach, na roznych kontynentach. plaze dla naturystow sa ZAWSZE odzielone od plaz „tekstylnych” i specjalnie oznaczone.

    Dokładnie. Zgadzam się w 100%.
    Czasami opalam się nago ale w miejscach do tego przeznaczonych. Wtedy nikogo to nie dziwi.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    bylam na wielu plazach, w roznych krajach, na roznych kontynentach. plaze dla naturystow sa ZAWSZE odzielone od plaz „tekstylnych” i specjalnie oznaczone.

    Tu sie z Toba nie zgodze. Będąc w Bawarii nad jeziorem, ktorego nazwa wyleciala mi z pamieci, byla NORMALNA plaża, wypozyczalnie kajakow, rowerow wodych itd.. Wzielismy rower, wypynelismy a na kazdym brzegu byłi naturysci, kompali sie w wodzie.. nie bylo oznaczen, niczego. Przyklad nastapny: chorwacja- owszem, nagole nie lezeli na kocach, ale bez zadnych skrupulow przebierali sie- najpierw do naga, potem w stroj..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to, ze ktos przebiera sie przy wszystkich tzn, ze ma niskie poczucie wstydu, a nie ze jest naturysta.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nigdy nie opalałam się nago.Raz tylko na balkonie opalałam sie toples,ale byłam zasłonięta,więc nikt nie widział 🙂 gdybym znalazla jakiż zakamarek,gdzie na pewno nikt by mnie nie widział to pewnie opalałabym sie bez góry od bikini.Ale że zazwyczaj opalam się w publicznym miejscu,nie mam takich zapędów 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    nie opalam sie nago na dzialce. bez kitu…co za watek w ogole…

    haha dobre! 😆 zgadzam sie z toba w zupelnosci!!

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    lol, ciekawy wątek 😉 może autorka zaraz zaproponuje grupowe naturystyczne opalanie 😉
    Jeszcze mi się w kazdym razie nie zdarzyło, a jeżli się kiedyż zdecyduję, to raczej nie na działce.

    McMiodek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Byłam dzisiaj na działce.. Opalałam się, ale w bikini.. Jakoż nie mam potrzeby pokazywania tyłka starym dziadkom xD

    Piszesz, że cię wkurzają stare dziadki.. Może po prostu ty też ich wkurzasz, jak żwiecisz tyłkiem ..??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " opalacie się nago na działce?"

Przewiń na górę