Opalanie…czy bezpieczne ??

  • Autor
    Odp.
  • Nastolata
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Pomóżcie mi, gdy latem opalam sie na podwórku, czy nad jeziorem muszę naklejać mały plasterek na moje znamiona :/ Mam ich trochę ( tak łącznie to 5 ) I włażnie dermatolog mi kazał żebym nie opalała sie bez tych plastrów, gdyż mogę dostać czerniaka…A już miałam podejrzenie czerniaka na jednym pieprzyku i musiałam go usunąć… Więc opalanie nie jest (tak twierdzi dermatolog) bezpieczne nawet na słońcu…A ja chcę iżć na solarium….Czy to nie jest trochę ryzyko…. 🙁 Pomóżcie mi, proszę 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    solarka też wytwarza promienie rakotwórcze

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Zacznij stosować dobre samoopalacze i nie kuż raka

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja też radziłabym Ci stosowanie samoopalaczy… nie ma co sie narazac

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    A jak już chcesz konkretny to polecam dove summer glow… sa wariacje dla ciemniejszej i jasniejszej karnacji… wlasnie dzis sie nim uroczo packałam. I nie moge sie doczekac efektów 🙂

    Nastolata
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    No tak, ale jak moja koleżanka używała kiedyż samoopalaczy…to zostawały jej takie brzydkie plamy… 🙁 Możliwe ze źle go rozsmarowała i od razu położyła sie spać…Nie wiem 😥 powiedzcie jak go rozsmarować żeby nie było plam na skórze i ładnie to wyglądało 😳 Pliss o posty 🙂

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    z samoopalaczami i balsamami bronzujacymi trzeba sie nauczyc obchodzic,tzn wypracowac sobie technike smarowania:)oczywiscie maja one rozna konsystencje i dobrze dobrac sobie taki ktory daje i dobry kolor i dobrze sie rozsmarowuje:Dnajlepiej najpierw pocwiczyc na jakims skrawku,a potem juz isc na calosc:Dja z aplikacja sopotu zupelnie nie moglam sobie poradzic, z dovem problemow nie mam, ale to oczywiscie indywidualna sprawa:)na pewno jest to zdrowsze wyjscie, szczegolnie w twoim przypadku niz solarka czy slonce:)

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    z samoopalaczami i balsamami bronzujacymi trzeba sie nauczyc obchodzic,tzn wypracowac sobie technike smarowania:)oczywiscie maja one rozna konsystencje i dobrze dobrac sobie taki ktory daje i dobry kolor i dobrze sie rozsmarowuje:Dnajlepiej najpierw pocwiczyc na jakims skrawku,a potem juz isc na calosc:Dja z aplikacja sopotu zupelnie nie moglam sobie poradzic, z dovem problemow nie mam, ale to oczywiscie indywidualna sprawa:)na pewno jest to zdrowsze wyjscie, szczegolnie w twoim przypadku niz solarka czy slonce:)

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    tak czlowiek klika w taczpada i sie wysylaja psot podwojnie:)przepraszam,musi to byc tik nerwowy:D

    kinia25
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja uwielbiam smażyć sie na słońcu, ale niedawno dostałam uczulenia i od tej pory jestem ostrożna zwłaszcza, że też mam pieprzyki na ciele i wychodzą mi nowe:( Polecam artykuł:
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opalanie…czy bezpieczne ??"

Przewiń na górę