Opóźnić wytrsyk!:)

  • Autor
    Odp.
  • franus
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Witam.
    Mam takie pytanie do Pań:) Jakie znacie najlepsze sposoby aby wasz partner nie dochodził tak szybko? Co według was jest najlepsze! Tabletki, specjalne prezerwatywy a może jeszcze coż innego…?
    Pozdrawiam.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie wiem, czemu kierujesz to pytanie do pan.

    osobiscie nie znam zadnej, ktora mialaby problem z przedwczesnym wytryskiem.

    moze poszukaj odpowiedzi na forum dla facetow.

    albo pogadaj z tata.
    istnieje tez opcja „napisz do bravo”, ale nie jestem pewna czy nadal wydaja te glupawa gazetke.

    franus
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    do taty powiadasz 😀 Dobre 😀
    Kieruje do Pań bo to im przeszkadza iż mężczyzna szybciej dochodzi 😉
    Wiec one też chyba powinny znać jakież dobre sposoby:)

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    powinnysmy znac sposoby zebysmy opoznily swoj wytrysk??czy o jakie sposoby ci chodzi?raczej zadna z nas nie ma penisa miedzy nogami jak miriam wiec to pytanie raczej nie do nas 😈

    don Avadoro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Może chodzi mu o to, że wiele kobiet nie dochodzi podczas stosunku. I chce wiedzieć, jak im się udaje ta sztuka.

    A tak poważnie, poszukaj w googlach, znajdziesz zapewne wiele metod. Ja nie za bardzo umiem Ci pomóc, bo nie mam tego problemu, a wręcz przeciwnie, czasem trwa to aż za długo.

    franus
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    żmiejcie się, żmiejcie 😛
    hehe ok dzięki 😉

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Musisz przede wszystkim wejjsc gleboko w swoja partnerke. Tam jest luzniej przy glowce penisa, nie ma takiego ostrego tarcia jak na wejsciu do pochwy.

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Częsty seks! heeh! Na swoim przykładzie wiem, że jak kochamy sie codziennie to po 2 godziny, a jak po dluzszej przerwie to ciezko o 15min seks 🙂

    Mój chłopak to np musi sobie pomyżleć przez chwilę o czymż co obrzydza mu seks, lecz nie wiem co to takiego.

    Może seks z teżciową? 😀 Niestety się nie luibią, ciekawe czemu? 😉

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Filipo.

    1. krotsze ruchy, mniejszy ich zakres
    2. kiedy dochodzisz wyjmij penisa i scisnij go mocniej tuz pod zoladziem
    3. wolniejsze ruchy jezeli czujesz ze dochodzisz… zwalniaj coraz bardziej
    4. zmiana pozycji co jakis czas
    5. nawet jezli pierwszy raz szybko skonczysz, to za 10 minut mozesz non stop – przynajmniej ja tak mam

    Milej zabawy 😀

    franus
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Dzięki za pomocne odpowiedzi! 🙂

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    kobiety też powinny to wiedzieć. to, że tak dożwiadczone kobiety nie wiedzą w sumie mnie dziwi. a my się uczymy jakis punków G i innych tego typu głupot…. w sumie nie wiem po co, przecież to sprawa kobiety.

    tapir19
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Moj byly chlopak pracowal jako sprzedawca warzyw.jak chcial opoznic wytrysk to zawsze myslal wtedy o ziemniakach i marchewkach hihihi

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Super swietny post

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A ja pracowałem jako sprzedawca jajek i masz racje że jak sobie facet pomyżli o jajcach to mu przechodzi podniecenie

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    kobiety też powinny to wiedzieć. to, że tak dożwiadczone kobiety nie wiedzą w sumie mnie dziwi. a my się uczymy jakis punków G i innych tego typu głupot…. w sumie nie wiem po co, przecież to sprawa kobiety.

    Och ty biedny i pokrzywdzony. Jak to łatwo oceniać wszystkie kobiety po wypowiedziach trzech lub czterech.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opóźnić wytrsyk!:)"

Przewiń na górę