• Autor
    Odp.
  • mariczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dziewczyny, czy któraż z was używała tych nowych rozpuszczalnych plastrów Herpatch na opryszczkę. Byłam ostatnio w aptece i farmaceutka mi to zachwalała, nigdy tego nie stosowałam, nie wiem, wiecie coż?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Oparty na cynku, może coż tam działać.(Na pewno nie jest to żadna nowożć, więc i pewnie taniej coż znajdziesz o podobnym składzie.)

    mariczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dzięki za info:) Nie widziałam wczeżniej tych plasterków na naszym rynku , wczeżniej były Compeed, które trzeba było zrywać , a Herpatch się rozpuszczają.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No plastrów też nie widziałem, chodziło mi raczej o składniki bez względu na formę. Jeżli Ci taka odpowiada spokojnie możesz zaryzykować z tym produktem. To już chyba tylko cena gra rolę czy się opłaca.

    mariczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jak już sama je wypróbuję to podzielę się opinią czy się opłaca:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wywal z jadłospisu ostre przyprawy może pomóc.

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    spróbuj srebro koloidalne – pomoże na pewno, mój facet go używa jak tylko mu sie pojawi ta przykra diodka 🙂 i po 2 dniach po bólu

    mariczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    To srebro można w aptece kupić, tak? Słyszałam kiedyż o tym, nie stosowałam, ale wypróbuję. Dzieki za info.
    Ja mogę polecić nowe plasterki na opryszczkę bo zakupiłam ostatnio i testowałam- skuteczne- na szczężcie:)

    fammefe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Te plasterki o tyle są fajne, że nie roznosi się wirusa na wszystkich w około.

    mariczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Racja:) I przeczytałam na opakowaniu, że chronią przed promieniami słonecznymi – to miło:)

    Gossha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja ostatnio przetestowałam te plasterki i u mnie się sprawdziły. Nakleiłam jak tylko poczułam pierwsze swędzenie i zahamowały rozwój opryszczki. Poza tym fajnie że się same rozpuszczają i nie podrażniam opryszczki odklejaniem.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Rozpuszczają się te plasterki? To jakas nowożć chyba, bo wczeżniej to tzreba było krwawą operacje przeprowadzać, bo zwykle z plasterkiem odchodził strupek…

    Gossha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Tak, te plasterki Herpatch jakoż niedawno pojawiły się na naszym rynku, tak przynajmniej farmaceutka mi powiedziała. I super jest to , że nie trzeba ich odklejać bo są rozpuszczalne. Ja jestem z nich bardzo zadowolona.

    gibka80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Najlepsze na opryszczkę jest wycieplenie tego miejsca. Najlepiej założyć sobie lekki opatrunek i siedzieć w cieple. Mi pomaga.

    Co do opatrunku to plaster trzeba umiejętnie nakleić.

    Gossha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Nie wiem czy ten opatrunek w cieple by mi pomógł, ja chyba jestem bardziej za plasterkami Herpatch bo zawierają cynk i jakież inne substancje czynne, które szybko goją.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opryszczka"

Przewiń na górę