• Autor
    Odp.
  • maju
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    czesc dziewczyny. chcialabym sie dowiedziec jaka czasc was ma orgazmy pochwowe? ja np nie mialm go nigdy… ://
    jedyny orgazm jaki przezywam to lechtaczkowy…
    jestm w stalym zwiazku od 5 lat i moj narzeczony zaczyna sie zastanawiac co robi zle, ze nie potrafi doprowadzic mnie podczas stosunku dopochwowego 🙁
    poczatkowo jakos w ogole sie tym nie przejmowalam, ale z biegiem czasu zaczynam sie zastanawiac dlaczego nie odczuwam przyjemnosci z tago radzaju zblizenia ?????

    maju
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    powiem ci szczerze, ze mi samej tez brakuje orgazmu pochwowego… kiedy rozmawiam z kolezankami i one mi opowiadaja jak to wspaniale jest dojsc kiedy mezczyzna jest w kobiecie… 😕 a ja po prostu nie znam tego uczucia. kazde zblizenie, zeby mnie satysakcjonowalo, musi wygladac podobnie- tzn : najpierw on mnie doprowadzi, pozniej dopiero sie kochamy zeby jemu bylo przyjemnie… kazde z nas przezywa rozkosz osobno 🙁 ://
    moze sa jakies sposoby na to zeby taki orgazm przezyc????

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    uważam, że należy pieprzyć wszelkie badania,szacunki i przewidywania…

    orgazm ma po prostu być szczężliwy jak niebo, albo kwitnienie konwalii, lub bzu…
    nie znoszę narzekania, psioczenia, utyskiwani… że się nie udało! musi się udać :-

    a w dodatku fajnie wyć z rozkoszy, że się dostało orgazmu :-

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    E tam, nie słuchaj koleżanek… Czężć z nich na pewno bredzi, żeby się popisać… Bez sensu. Ciesz się, że masz łechtaczkowy, bo wiele dziewczyn na tym żwiecie nie ma żadnego orgazmu… Nie mówiąc już o obrzezanych kobietach (tak mi się przypomniało, przepraszam za wtrącenie:) ) Też nie miałam od samego początku orgazmu podczas stosunku, i też kiedyż miałam tylko łechtaczkowy, aż w końcu któregoż dnia się pojawił i tak już zostało;) Więc może i Ty go kiedyż przeżyjesz, ale nie myżl o tym i nie wyczekuj go… To nie ważne czy razem go macie czy osobno, czy pochwowy czy łechtaczkowy… Ważne że się kochacie i dajecie sobie przyjemnożć… Głowa do góry…

    Pasiasta20
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja dostaję orgazm pochwowy gdy kocham się w pozycji na jeźdźca.
    Spróbuj może kochając się w pozycji na jeźdźca dostaniesz ten upragniony orgazm pochwowy. 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    no nie wiem o co Wam chodzi moje Drogieee? 🙄

    orgazm dopochwowy, to po prostu, że facet porządnie… penetruje, a jak nie?…
    to żłini się nad łechtaczką i wyciera od spodu chusteczką… chociaż wróć!

    włażciwie moja kobieta uwielbia jedo i drugie – najlepiej się Panowie tym nie przejmować…
    najlepiej pieżcić je tak, jak Wam się podoba > i już! 😈

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ja tam myżlę, że jeżli jest jakiż problem seksualny z ciałem, to należy zajrzeć do psychiki…
    oraz polecam wodospad… humoru… 😛 nawet jak NIC się nie udaje, to czarna kawa nad ranem…

    i smakowiete żniadanko > czynią cudaaa 😀 czeżć! Hard 😉

    Carole
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Myżlę, że facetów w szkole powinni uczyć jak go wywoływać, ponieważ dla większożci z nas to czysta abstrakcja :P:P

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Myżlę, że facetów w szkole powinni uczyć jak go wywoływać, ponieważ dla większożci z nas to czysta abstrakcja :P:P

    Wtedy i kobiety należy poduczyć ,bo mało która umie coż poza wytryskiem spowodować 😉

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Ja tez tak miałam, narzeczony nie mógł mnie doprowadzić do orgazmu pochwowego, jedynie ja sama do łechtaczkowego… Zmieniłam narzeczonego i okazało się,że można 😉

    Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wtedy i kobiety należy poduczyć ,bo mało która umie coż poza wytryskiem spowodować 😉

    Nie ukrywam, że zaintrygowała mnie twoja wypowiedź. Co masz na myżli, bo mi się jak zwykle wydaje, że wiem, ale może jednak nie wiem??

    Co do orgazmów- też tak ma, że nie mam, ale nie panikuję i liczę na to, że będzie kiedyż. Wiem, że jest to możliwe 😛

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Co do orgazmów- też tak ma, że nie mam, ale nie panikuję i liczę na to, że będzie kiedyż. Wiem, że jest to możliwe 😛

    Natka13, daj się po prostu kiedyż porządnie wyruchać! 😉
    i użnij na nim 😉

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    czesc dziewczyny. chcialabym sie dowiedziec jaka czasc was ma orgazmy pochwowe? ja np nie mialm go nigdy… ://
    jedyny orgazm jaki przezywam to lechtaczkowy…
    jestm w stalym zwiazku od 5 lat i moj narzeczony zaczyna sie zastanawiac co robi zle, ze nie potrafi doprowadzic mnie podczas stosunku dopochwowego 🙁
    poczatkowo jakos w ogole sie tym nie przejmowalam, ale z biegiem czasu zaczynam sie zastanawiac dlaczego nie odczuwam przyjemnosci z tago radzaju zblizenia ?????

    Nie jesteż jedyna w swoich rozterkach. Orgazm pochwowy jest trudniejszy do osiągnięcia. Czasami jest tak, że kobiety osiągają go tylko w okreżlonej pozycji np; „na jeźdźca” kiedy penetracja jest głębsza i mają możliwożć regulowania szybkożci i techniki ruchów. Może wspólnie odnajdziecie pozycję, dzięki której osiągniesz wymarzony orgazm.

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Myżlę, że facetów w szkole powinni uczyć jak go wywoływać, ponieważ dla większożci z nas to czysta abstrakcja 😛 Dokładnie tak!

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Żele potęgujace doznania,olejki czy sexi bileizna wra zz gadżetami na pewno pomoże,próbowaliżcie zabaw z wibratorem? Jeżeli nie to naprawdę warto,być może wlażnie to nakręci Cię do działania:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " orgazm pochwowy"

Przewiń na górę