osłabienie, złe samopoczucie, tarczyca? –> BURSZTYN

  • Autor
    Odp.
  • whiskyandsoda
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    WITAM coraz czesciej mowi sie ze bursztyn pomaga na tarczyce. Kupilam kilka nalewek z bursztynu i naszyjnik z naturalnego bursztynu i musze powiedziec ze czuje sie lepiej, organizm po codziennym nacieraniu bursztynem hartuje sie i czuje ze mam wiecej energii do zycia. Przestrzegam jednak przed kupywaniem nalewek nad mozem – tam zamiast bursztynu mozna sie zaopatrzyc w pyl bursztynowy. Najlepiej kupywac nalewki bursztynowe z atestem pzh – takie jak np. na amberplaza.pl lub allegro

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    hej, moja mama też zakłada korale z bursztynu bo ma chorą tarczycę, pomagają też na bóle głowy. z tego co mówiła to nie pomaga jesynie jedynie zatopiony bursztyn, wtedy moze być już tylko ozdobą, a czym jest dokładnie „nalewka z bursztynu”? bo nie wiem jaka jest różnica pomiędzy nią a samym bursztynem ;p

    whiskyandsoda
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    sa to kawalki bursztynu w buteleczce, ktore zalewa sie alkoholem na dwa tygodnie, a pozniej mozna je stosowac jako lek na przeziebienie lub profilaktycznie dwie krople codziennie dodajac do herbaty. Podobno bardzo pomaga tez przy leczeniu tarczycy – poprzez wcieranie jej w skore. Nalewka koniecznie musi miec atest PZH, bo w innym przypadku moze wiecej zaszkodzic niz pomoc. Polecam link
    [usunięto_link]

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Musze powiedziec ze sama nigdy nie stosowalam, ale moja ciocia ceni sobie wszelkie kuracje zwiazane z bursztynami 🙂

    whiskyandsoda
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    moze znacie jakies inne swietne leki?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " osłabienie, złe samopoczucie, tarczyca? –> BURSZTYN"

Przewiń na górę