Osłabiony wojownik. Jak doda mu mocy ;)

  • Autor
    Odp.
  • imported_rusalka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam. Mam pewien problem, szukałam rozwiązania ale jakoż ciężko znależc coż na ten temat. Więc do rzeczy.
    Mam nowego partnera, z którym współżyję od niedawna, jednakże w łóżku bawimy się już długo. Jego penis nie jest wielkich rozmiarów, dla mnie troszkę za mały ale tego nie zmienię i nawet nie chcę – jest to problem ale w sumie wystarczy znależc odpowiednią pozycję i już będę w niebie 😉 Problem trochę 'przymałego’ penisa ma kolegę – problem małej potencji. Otóż mój partner jest w marynarce i faszerują go jakimż żwiństwem które ową potencję pomniejsza. Dochodzi strasznie wolno co czasem, zwłaszcza wtedy kiedy to ja się nim zabawiam jest męczące. Ciężko mi go postawic całkiem na bacznożc itp. Podżwiadomożc mówi mi „Nie podniecasz go” a to na czym mi najbardziej zależy podczas stosunku to zadowolic jego, ja i tak największą przyjemnożc czerpię z minetki, której jest mistrzem 😉
    Pytanie jak sprawic, żeby poprawic jego reakcje na mnie ( np. mój były facet jak mnie widział to już stawał na bacznożc ), jak sprawic aby on doznawał większą przyjemnożc podczas seksu ze mną ( czuję się dla niego za duża ). Mam spore wątpliwożci co do tabletek zwiększających potencję jednak zdaję sobie z tego, że by może włażnie one będą najlepszym rozwiązaniem. Myżlałam o jakiejż wyszukanej pozycji ale na nic nie potrafię wpażc… Wymyżlimy coż?

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Cieszy mnie to ze skupiasz sie na przyjemnosci partnera a nie swojej. Jezeli on mysli podobnie to macie pieknie.

    Tabletki i inne gowna mozesz wyrzucic do smieci. Facet to nie krolik doswiadczalny i jezeli chcesz sie nim jeszcze cieszyc to zapomniaj o tym co to jest ” tabletka ”.

    Gdybys go w ogole nie podniecala to w ogole by mu nie stawal. Obnizona potencje mamy przez wiele czynnikow np.

    – zmeczenie
    – niektorzy stres
    – przepicie

    itp itd. Zacznij mu proponowac jakis ruch, nie wiem basen, silka, bieganie cokolwiek. Po aktywnosci fizycznej zwieksza sie poziom testosteronu. A chwilami masz dosc swojego nizszego podopiecznego bo nie daje Ci spokoju kiedy widzisz piekne kobiety, to w polaczeniu z bujna wyobraznia daje …. no dobrze pominmy 🙂 Nos miniowki, ubieraj sie seksownie, odkrywaj nogi, dekolt, lekko biust, czasami bardziej a czasami mniej. Nos opinajace tylek spodnie, spodenki – cokolwiek a nie da Ci spokoju.

    Baw sie ” jego malym przyjacielem ”. Jezykiem, dlonmi. Nie dawaj mu wszystkiego odrazu. Igraj, pobaw sie i odejdz. Tylko nie irytuj go za bardzo bo bedzie zly. Facet zly to niedobry facet 🙂

    I moja droga kolezanko. Nie liczy sie wielkosc a bardziej grubosc i pomyslowosc w lozku. Zapamietaj to 🙂

    Pozdrawiam !

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Co do wielkosci- penisa da sie ćwiczyć, jak wszystko w naszym ciele, mozna zarowno powiekszyc go (naturalnie) jak i pogrubić. I efekty są na pewno.
    Jesli nie samemu (tj ręcznie) mozna kupic pompke w sexshopie ponoć działa..Wiem, ze moze glupio proponowac facetowi taką „zabawke”, ale moze sam zapropouje jak poogladacie strony z zabawkami. Moj od razu sie zainteresował (mimo,ze nie ma „małego”)i powiedzial, ze dobrze jest „ćwiczyc”. Takze tu bym sie nie martwila, wszystko da rade 🙂

    Co do impotencji, zgadzam sie z kolegą wyzej w zupełnożci.

    imported_rusalka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Widzisz, on nie jest mniej nakręcony z tego powodu, że zmęczony itp tylko przez tabletki którymi ich w wojsku faszerują. Włażciwie to przez zmęczenie też, w końcu wiadomo jak to w wojsku jest. Sportów nie będę mu proponowac, bo wystarczy mu wycisk na służbie i treningach ( boks judo i takie tam ). Chcę żeby jemu było dobrze i postawiam sobie na cel tego nie paprac. On sam mówi mi, że go podniecam jak żadna inna ale martwi mnie tylko to, że nie czuję tego w jego spodniach…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    A nie moze on isc do lekarza? Moze wojsko to tylko taka wymowka, on sam o tym nie wie, a jest to „cos powazniejszego”?

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    @rusałka wrote:

    ( np. mój były facet jak mnie widział to już stawał na bacznożc )

    łaaaaaał! ogień 😈

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    rusałko!mam ten sam problem, mój były spać mi nie dawał, zawsze i wszędzie…., a obecny żOłNIERZ zawodowy ma ochote itd ale jego mały sie buntuje!!!

    Powiem tak_na poczatku byłam w szoku, że tak ciężko dochodzi i tak długo, było to bardzo męczące i wyczerpujace, choć jest duży to szybko tracił sztywniożć, były momenty, że facet mówił NIE MAM SIłY!!! Chciałam odejżc, bo ja jetem raczej z tych z podwyższonym libido 🙂
    Poniewaz go kocham, dałam mu trochę czasu i więcej bodźców. I uwierz mi opłaciło sie!
    Jest ogromna poprawa, bardzo często zaczyna sam prowokować, jego penis jest sztywny duzo dłużej niz na początku, stosunek nie jest juz męczarnią, tylko naprawde przyjemnożcią. Wczoraj było naprawde supeeer!!!
    Myżlę, że daj mu czas. Wojsko jest bardzo wyczerpujące.

    P.S. Wczeżniej byłam z facetem, który był boski w łóżku i wiem, że teraz każdemu będzie trudno mu dorównać!! Ale nie żyjmy wspomnieniami.pozdrawiam i daj znac jak sie sprawy maja!

    imported_rusalka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Odnoszę wrażenie, że mój męzczyzna ma bardzo dziwne wahania – raz jest „pan oklapnięty” a raz…. ;D

    Ostatnio doszedł po niecałych pięciu minutach. Co prawda przed samym stosunkiem długo go męczyłam ale warto było. Noc była upojna, nieziemsko. Warto było go tak jak sugerował Twister trochę ponakręcac. Teraz go przez cały tydzień nakręcałam ( widujemy się tylko raz w tygodniu ) a dziż jak mi wskoczył rano do łóżka to myżlałam, że sama nie będę miała tyle siły żeby mu podołac 😉

    Mam tylko nadzieję, że już tak zostanie 😉

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Ciesze sie ze rady pomogly. Nie popadnij tylko w rutyne i lenistwo bo to najlepsze co morduje zwiazki czy chodzi o lozko czy o inne kwestie.

    Mecz i mecz. Nakrecaj. Na pewno masz fantazje erotyczne na rozne tematy, pomysl o czym moglby on marzyc … moze to jakbys sie ubrala. Jakbys sie zachowywala. Miejsce. Czas. Atmosfera. Pomysl o tym 🙂

    Facet niedlugo nie da Ci spokoju 🙂

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    @rusałka wrote:

    Widzisz, on nie jest mniej nakręcony z tego powodu, że zmęczony itp tylko przez tabletki którymi ich w wojsku faszerują.

    Pytam z czystej ciekawożci: Jakimi tabletkami faszerują ludzi w marynarce, ktore obniżają potencje? Wydaje mi się to lekko absurdalne. Bynajmniej z wojskiem mam tyle wspólnego co z mercedesami 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Osłabiony wojownik. Jak doda mu mocy ;)"

Przewiń na górę