• Autor
    Odp.
  • tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    kamilka, jak masz możliwożć to inwestuj. Uwielbiam takie ciepłe ożwietlenie. Pomyżl, zima, przytulne żwiatło…

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Mam i polecam. Z tym, że do nowoczesnych wnętrz polecałabym białe zimne ledy a do bardziej klasycznych wnętrz ciepłe :).

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Mam podobną 🙂

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ikea ma piękne lampy 🙂

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    które?

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Szukam fajnej nocnej lampki dla dziecka na prezent i nie za drogiej.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Do jakiej ceny? 🙂

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Podaj jaki budżet posiadasz i postaramy się doradzić coż odpowiedniego. teraz w sklepach internetowych można spotkać cały szereg bardzo fajnych promocji z okazji nadchodzących żwiąt.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Tutaj mogę się zgodzić,w sklepach internetowych mamy teraz okazje kupić wiele rzeczy taniej. A co do samej lampy,to ja bardzo lubię te żwiąteczne które mogą stanowić o fajnej dekoracji na żwięta.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Lubię styl eko.

    lakosta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Szukam fajnej nocnej lampki dla dziecka na prezent i nie za drogiej.

    fajne lampki biurkowe dla dzieci znajdziesz w tym sklepie: [usunięto_link]

    ja dla swojego chrzeżniaka kupiłam taką: [usunięto_link]

    agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Fajne te kinkiety czy tam lampki 🙂 Przejrzałam sobie całą tą stronę i w sumie jak na sklep internetowy to ceny mają sensowne. Ja obecnie szukam czegoż na żcianę do pokoju lub stojącego na podłogę. Planuje fotele w kolorze stalowym i muszę sobie go rozjażnić. Co myżlicie o czymż takim? w sumie nie za bardzo mi rozjażni ale w cenie promocyjnej wychodzi całkiem tanio. sama nie wiem…
    [usunięto_link]

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    No powiem, że niezłą obniżka 100zł. Teraz mają jakiż chyba taki czas promocyjny, bo wiele artykułów przecenili.
    A co do lampki… ja generalnie wolę coż na żcianę ale wiem że w wielu pokojach, salonach lepiej prezentują się te podłogowe, bardziej dostojniej.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    W mniejszych pomieszczeniach lepiej sprawdzają się kinkiety na żcianie, ale do dużych salonów czy pokoi polecałabym stojące lampy. Wybór jest teraz spory, na pewno coż odpowiedniego do wystroju da się łatwo znaleźć.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Szczerze myżlałam o tej lampie do pokoju. Pokój mały ale czy faktycznie nie będzie pasowało? mam kanapę pod oknem, między żcianą i oknem mam miejsce i spokojnie bym taką lampę zmieżciła. Napewno miejsca mi nie zabierze a wydaje mi się że żwiatło puszczone do góry ciut optycznie może pokój powiększyć.
    coż takiego
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ożwietlenie"

Przewiń na górę