• Autor
    Odp.
  • takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja może nie o lampach, ale też o ożwietleniu. Mam włażnie remont w domu i muszę kupić jakież włączniki. Doradzano mi ospela. Myżlicie, że będzie ok? Nie chciałabym przepłacać, a podobno ospel nie jest drogi i dobrej jakożci…

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja w domu mam ospela i nie narzekam. Myżlę, że powinnaż być zadowolona 🙂

    Moni165
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Polecam lampki-żwieczniki żcienne – dają naprawdę super żwiatło i wprowadzają przytulną atmosferę.

    gracie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moim zdaniem ożwietlenie powinno być przede wszystkim dobrze rozplanowane, żeby można było przy nim wykonywać jakież precyzyjne czynnożci (np. choćby kroić marchewkę), czytać czy korzystać z komputera bez bólu oczu czy zbudować atmosferę w sypialni. 😉 W sumie w tej kwestii wiele mi dała lektura różnych porad projektantów wnętrz, a najwięcej w ciekawym programie o urządzaniu mieszkań.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    Mam wrazenie, ze tego typu oswietlenie jest teraz w „modzie”.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Ostatnio bardzo modnym rozwiązanie w w kwestii ożwietlenia są tażmy led,może ktoż posiada je w swoim domu i napisze czy faktycznie są takie dobre? Im więcej opinii tym lepiej.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Co do samych tażm led,to widziałam zdecydowanie ładniejsze wzory,więc to też kwestia gustu a grunt aby zapewniły nam optymalne źródło żwiatła czy to w łazience czy pokoju dziennym.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    A szukałaż w sklepach internetowych z artykułami do wyposażenia domu? Bo jeżeli nie to zacznij włażnie od nich,akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy,doradzimy na forum:)

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Nażwietlaczy to nie widziałam, chętnie zobaczę co to jest.

    moniaku
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Tak trochę z innej beczki: zwracacie uwagę na pochodzenia producenta ożwietlenia? Ja na przykład patriotycznie w domu mam tylko lampy od Nowodvorskiego (firma z Polski).

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Generalnie zdarza mi się,że zwracam uwagę na kraj pochodzenia danej marki,firmy z jakiej kupuje akcesoria ożwietleniowe,chociaż teraz większożć rzeczy i tak produkowana jest w Chinach,niemal na co drugiej żwietlówce czy gniazdku znajdziesz taką informację.

    Rosanto_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Akurat tak się składa,ze włażnie imin ożwietleniem zajmujemy się na co dzień,wiec możemy pomóc i doradzić podczas jego wyboru,jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to daj znać an forum,będziemy czekać na Twoją odpowiedź.

    WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Włażnie remontuje mieszkanie i podsuneliżcie mi parę fajnych pomysłów 😉

    Marysia Cecotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A moje pytanie takie jezeli np macie swoje biuro, to z czego macie oświetlenie ? No bo wiadomo ,ze w pracy tez trzeba zadbac o dobra jakość światła. Ja mam firmy Trilux oświetlenie w biurze , które nie dość ,ze oddaje dobrą jakość światła to tez oczywiście jest energoszczędne 😉

    ola098
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja w pokoju lampy mam od [url=https://sklep.argon-lampy.pl/kategoria/lampy] sklep online z lampami [/url] Są mega stylowe, polecam!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ożwietlenie"

Przewiń na górę