Oszczędzanie w siecii

  • Autor
    Odp.
  • Crazy_mary
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Znacie jakież fajne portale gdzie można znależć jakież promocje do sklepów internetowych? Kupony promocyjne czy coż takiego.

    agne.shall
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja polecam żladzenie fanpejdży różnych sklepów, np. z ciuchami, bo czasem mają fajne promocje, konkursy i oferty. Np. Orsay od czasu do czasu publikuje kupony zniżkowe, które można wykorzystać w sklepie online lub wydrukować sobie i pokazać w sklepie stacjonarnym.

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja z utęsknieniem czekam na takie działanie jak jest w USA masa kuponów do różnych marketów w gazetach. Wtedy można by było zaszaleć dobry pomysł z fan page sama trafiłam na niezłą zniżkę 🙂

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    No to po co pytasz jak znasz? 🙂 Takich stron jest bardzo dużo, a czy dany kupon działa musisz spradzić sama. Pomysł ze żledzeniem już się nie sprawdza biorąc pod uwagę to jak fb wyżwietla wiadomożci z podglądanych stron.Większożć zniżek to 10% więc szaleństwa nie ma. Takich promocji jakie znamy z programu o promocjach u nas nie będzie, nie ta polityka sprzedażowa.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    a ja przeglądam okazje na darmowych stronkach jak ogłoszenia zybel.pl

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    na fb najl;epiej łapac promocje jak polubisz jakąż sterone z konkretnego sklepu to pisza o promocjach, rozdają kupony

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Oszczędzić można na portalach aukcyjnych np. za10groszy.pl no i warto korzystać z porównywarek cenowych.

    JanMaciek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    a widzieliżcie to [usunięto_link] 😀

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Stary budyń. Już to było. Chyba serwisowi spadły obroty bo bardzo często spotykam się z wypowiedziami „użytkowników”. Korzystałam na początku istnienia dopóki nie okazało się na czym to polega.

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Chyba faktycznie jest tam mniejszy ruch, bo łatwo można tam coż wylicytować. Mnie się udało kupić parowar tefalowski. W sklepie kosztuje ponad 200 zł, ja go mam za 50 zł, bo za tyle bidów sobie kupiłam. Trzeba po prostu mądrze licytować i nie skakać z jednej aukcji na druga, bo wtedy faktycznie maleje szansa na wygraną aukcję.

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Przecież tam jest tyle licytacji, że ilożć osób korzystających z portalu raczej nie przeszkadza w licytacji… tak przynajmniej mi się wydaje.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    loulou- wystarczy włączyć automat na ileż podbić i ma się spokój na jakiż czas.
    Na za10 zawsze byli ludzie. Można tylko popatrzeć jacy w jakich porach się uaktywniają. Np. łatwiej wylicytować jakiż sprzęt domowy wieczorem, kiedy jest pewnie więcej młodszych ludzi dla których mikser nie jest atrakcyjny.

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Ja mam wrażenie, że nie reguły z tymi porami dnia, choć wieczorami jest jakby większy ruch – ludzie już w domu, w pracy raczej nie mogą….

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Zależy to od pracy, ale raczej żledzenie przebić nie sprzyja efektywnożci 😉

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Pewnie nie. 😀

    mokkalatte- to taki pomysł rzucony, bo moim zdaniem tak jest, że różne aukcje są dla różnych ludzi w różnych porach. 🙂 Zabawki/mikser itd. lepiej do wieczora wystawiać ale lepiej licytować późniejszą porą.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Oszczędzanie w siecii"

Przewiń na górę