• Autor
    Odp.
  • szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    sa gusta i gużciki,a o gustach sie nie dyskutuje.ty wolisz tak a inni wola inaczej.

    Tu masz rację: są gusta i gużciki. A ty jaki masz w tej sprawie pogląd ?Preferujesz natuaralny zarost ?

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    wiesz ja nie mam owłosienia ani za dużo,ani za mało 😆

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    co do formy owłosienia łonowego – jak już powiedziałem – daję jej całkowity wolny wybór
    ale jakaż frajda golić ją osobiżcie – przecież to dla kobiety niewygodne

    po prostu chcę powiedzieć, że można zrobić z tego fantastyczny afrodyzjak i…
    początek dialogu erotycznego…

    oczywiżcie – uwzględniam ostre sprzeciwy – wy róbcie jak chcecie!

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    można zrobić z tego fantastyczny afrodyzjak i…
    początek dialogu erotycznego…

    Można. Jeżli obydwoje partnerzy tego chcą, czemu nie….

    Aby było jasne: ja pytałem o twoje poglady na temat owłosienia c**** (można pisać owłosienie łonowe kobiet, ale prożciej jest tak), bo sama zaczęłaż ten wątek. Nie pytałem o twoje owłosienie, bo to sprawy intymne, a ja szanuję intymnożć.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    co do formy owłosienia łonowego – jak już powiedziałem – daję jej całkowity wolny wybór
    ale jakaż frajda golić ją osobiżcie – przecież to dla kobiety niewygodne

    po prostu chcę powiedzieć, że można zrobić z tego fantastyczny afrodyzjak i…
    początek dialogu erotycznego…

    oczywiżcie – uwzględniam ostre sprzeciwy – wy róbcie jak chcecie!

    Masz racje, tylko trzeba uwazac…zeby nie zrobic z tego krwawego dialogu 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Masz racje, tylko trzeba uwazac…zeby nie zrobic z tego krwawego dialogu 🙂

    Uważam, uważam, tylko przy tym liczą się najbardziej pieszczoty 😉
    Dużo zabawy, fajna atmosfera i czułożć aż po całkowite zaczadzenie – polecam!

    PS. Kto tego doznał – zrozumie!…

    kolega
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Jak dla mnie estetyczniej wygląda na „kojaka”, ale całkiem ciekawe są również paseczki. Zarożniętym mówię stanowczo NIE!

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    A zatem prawie nikt tu nie toleruje krzaczastych. Względnie głupio mu się do tego przyznać 😆 A mi się to podoba. Biała koronka, a przez nią przeżwitujące włosy….Naprawdę to lubię, serio. Może dlatego, że „mam jaja”, a może jest jeszcze jakiż inny powód. Tak czy siak jestem za. I pójdę nawet o krok dalej: jeżli kobieta jest w moim typie, nie będą mi także przeszkadzać włoski na jej nogach, howk ❗

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nie będą mi także przeszkadzać włoski na jej nogach, howk ❗

    Osz Ty jaskiniowcu 😈

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    Chyba jestes jedynym mężczyzna któremu to się podoba 8) dla mnie jest to dosyc,że nie estetyczne to i to żwiadczy o kobiecie np włosy na nogach no ludzie! to nie żredniowiecze.. jest to czynnożć codzienna lub co jakiż czas w zależnożci jak kto sobie robi depilacje.. co do łonowych włosy są absolutnie na nie!!!!

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Chyba jestes jedynym mężczyzna któremu to się podoba 8) dla mnie jest to dosyc,że nie estetyczne to i to żwiadczy o kobiecie np włosy na nogach no ludzie! to nie żredniowiecze.. jest to czynnożć codzienna lub co jakiż czas w zależnożci jak kto sobie robi depilacje.. co do łonowych włosy są absolutnie na nie!!!!

    Gdy zaczynałem bawić się w te klocki, a więc w roku 1990 mniej więcej, żadna z lasek się tam nie goliła (a trochę ich miałem). Więc nie gadaj mi o jakimż żredniowieczu 🙄 To stosunkowo nowa moda i ma prawo mi się nie podobać. I zwisa mi co na ten temat mówią inni faceci.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja też lubię tzw. pasek na łonie 🙂 ,ale nogi to już nie moje czasy 😆

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    @mak polny wrote:

    … Ale wielkie krzaczory też nie są dobre i nie wyglądają ładnie. Ja decyduję się więc na strzyżenie i wygalanie po bokach. 😉

    I dobrze. Zarożla na c**** większożci facetom się nie podobają. Może być owłosienie, ale niewielkie, najlepiej kreska nad cipką – to jest nawet bardzo podniecające, bo taka kreska przedłuża optycznie szparę c**** i to jest super. ale kłaki są fe!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    @mak polny wrote:

    … Ale wielkie krzaczory też nie są dobre i nie wyglądają ładnie. Ja decyduję się więc na strzyżenie i wygalanie po bokach. 😉

    I dobrze. Zarożla na c**** większożci facetom się nie podobają. Może być owłosienie, ale niewielkie, najlepiej kreska nad cipką – to jest nawet bardzo podniecające, bo taka kreska przedłuża optycznie szparę c**** i to jest super. ale kłaki są fe!

    ja wiem…! w sumie nie mam nic przeciw krzaczastej pipce 😉 Szarak 😀
    ale jakież magiczne obgolenie… uważam za super fikużne 😉 a Ty lubisz takie? 😆 ?

    ja lubię jak widze, co mam! zwłaszcza łechtaczkę! :-

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Owlosienie lonowe u kobiet"

Przewiń na górę