• Autor
    Odp.
  • Jadore
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dziękuje wszystkim za odpowiedzi 😉 Zrozumiałem po waszych postach że jedyne co mi zostało to zaakceptować siebie więc będe się starał, a post ag_ uzmysłowił mi że taki owłosiony facet też może podobać się kobietom 8) Oczekuje oczywiżcie jeżeli to możliwe dalszych odpowiedzi…

    To i ja cos dorzuce.Jak jestes choc troche ladniejszy od diabla , to nie masz sie co trapic na zapas 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    wlosy u faceta to fajna sprawa, gdziekolwiek by nie byly. kobieta ma sie odrozniac od faceta, sama ma byc gladziusienka i delikatna, a facet szorstki, owlosiony i mega meski. o taki sobie zwierz;) takie jest moje zdanie i ja sie z nim zgadzam:P tak wiec twoje owlosienie to nie powod do powstawania kompleksow tylko do dumy

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Mój chłopak ma nogi,tyłeczek,plecy na dole owłosione,ze szok 😀 On mówi,ze to okropne i wyglada ochydnie,ale mi sie podoba 😛 Zwłaszcza ten taki paseczek na brzuchu od pepka wiadomo gdzie 😈 Sam sie smieje,ze czasem myje sobie nogi szamponem,zeby miec tam naprawde czysto bo tak to trudno dotrzec,hehe.Ogólnie to bardzo dba o siebie i tylko z tego wzgledu mu to przeszkadza,ze nie czuje sie tam zawsze dokladnie umyty.Po prostu myje sie dluzej i czesciej i jakos z tym zyje,a ja jego włoski bardzo,bardzo lubie 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Owłosienie"

Przewiń na górę