• Autor
    Odp.
  • andre
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam wszystkich mam przyjemnożć pisać pierwszego mojego posta na tym forum 😛 Otóż moje sprawa wygląda następująco : mam kompleks na punkcie mojego owłosienia. Na nogach mam dożć gęste i dożć długie włoski 😕 Z tego powodu czuję się fatalnie, wstydzę na WF-ie się przebierać bo takie owłosienie jest nie tuzinkowe. A i jeszcze jak by tego było mało to na plecach też mi się takie małe jasne włoski pojawiają 😕 Moje pytanie brzmi czy wy faceci też macie takie bujne owłosienie ? Czy to normalne? Słyszałem tez że z biegiem lat owłosienie się tak jakby wyciera i jest go mniej. I pytanie do pań czy taki chłopak z takim owłosieniem jest w stanie podobać się dziewczynom oraz czy takich kolesi akceptujecie ? PS. mam 18 lat. Z góry dzięki za odpowiedzi

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    stary w liceum mialem takiego kumpla co wygladal jak goryl – generalnie byl niski a wlosy mial wszedzie, na plecach to mial 2 razy wiecej niz najbardziej owlosieni na klatach, wlosy na zewnetrznej stronie dloni, no wszedzie. A zeby nie miec zarostu na twarzy to by chyba musial sie golic po kazdym posilku. Mimo to gosciu byl szczesliwy ze swoja panna wiec nie ma co plakac. Tak mialo byc i tyle ;p

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Nie ma co owijać w bawełne, ze zbyt duże owłosienie, tym bardziej na plecach dla większożci kobiet raczej niezbyt odpowiada 😉 Ale są też takie, które to pociąga. Generalnie chyba nie jest to aż tak bardzo istotne. Trudno taki się urodziłeż i nie zmienisz tego. A z depilacja nie masz co walczyć. Te włosy rzeczywiżcie się z czasemwycierają. Wiem, że po 60 roku życia już na pewno, ale czy wczesniej to nie wiem. Daj spokój i zaakceptuj się takim jakim jesteż:)

    Zbereznik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Ja wam powiem ze mam nogi jak sarenka, tzn takie owłosione, wogóle jestem miżkiem i mam futro. Zaakceptowałem to i tyle.

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Wyluzuj Młody 🙂 Co prawda, Twoje owłosienie może jeszcze się powiększyć, ale nie sądzę, żeby to Cię od razu skreżlało u płci pięknej 🙂
    Na pocieszenie Ci powiem, znam kobiety, które lubią „Miżków”.
    Pozdrawiam

    andre
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Co prawda, Twoje owłosienie może jeszcze się powiększyć

    naprawdę extra pocieszenie 😀

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Powinieneż iżć do endokrynologa bądź dermatologa, masz za dużo testosteronu, być może przepisze Ci leki obniżające go i poda hormon kobiecy. O wszystkom dowiesz sie u lekarza 😉

    Zbereznik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    przepisze Ci leki obniżające go i poda hormon kobiecy.

    Taaa … chłopak bedzi miec mniej włosów i wyrosną mu cycki 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    mój facet ma nóżki i rączki jak sarenka, klatę jak niedźwiedź, a ostatnio zauważyłam, że nawet na pleckach zaczyna porastać… 😯 a do trzydziechy się zbliża…

    i szczerze? kocham każdy jego kłaczek… wdzięczna jestem losowi że na wzór metroseksualnych łajz (bez urazy do kogokolwiek, to tylko moje subiektywne zdanie 😉 ) nie depiluje sobie np… klaty… brrr…

    ostatecznie, jak ktoż nie porasta naturalnie… nie jego wina… ale jak już porasta to chyba dobrze… przynajmniej ja nie mam nic a nic przeciwko 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm… zawsze zostaje wosk 😛

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Moj mezczyzna tez nalezy do ”kudlatych”, ale ja to wpelni akceptuje, wrecz moge powiedziec, ze kreci mnie jego tors, owlosione posladki i plecki… 🙄 Nie przejmuj sie, to nic zlego 😉 Jak dbasz o siebie, to nawet bujniejsze owlosienie w niczym nie bedzie Ci przeszkadzalo 😉

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    andre olej zdanie innych na ten temat i zaakceptuj siebie takim jakim jestes. Chcesz sie wydepilowac ? Ok, jezeli bedziesz sie dobrze z tym czul.

    Empatia. Obnizyc poziom testosteronu ? Moze. Podac hormony kobiece facetowi ? Nie zartuj 😉

    andre
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dziękuje wszystkim za odpowiedzi 😉 Zrozumiałem po waszych postach że jedyne co mi zostało to zaakceptować siebie więc będe się starał, a post ag_ uzmysłowił mi że taki owłosiony facet też może podobać się kobietom 8) Oczekuje oczywiżcie jeżeli to możliwe dalszych odpowiedzi…

    krolewna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    a ja tam lubię takie włochate małpeczki 😀

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dziękuje wszystkim za odpowiedzi 😉 Zrozumiałem po waszych postach że jedyne co mi zostało to zaakceptować siebie więc będe się starał, a post ag_ uzmysłowił mi że taki owłosiony facet też może podobać się kobietom 8) Oczekuje oczywiżcie jeżeli to możliwe dalszych odpowiedzi…

    badz pewny siebie, a twoje wlochy dodadza Ci uroku- poważnie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Owłosienie"

Przewiń na górę