• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    z moich tatuazy jeden jest wzorem kwiatowym i znajduje sie w wyjatkowo seksownym miejscu, drugi natomioast znajduje sie wlasnie „na schabie”.

    i z calym szacunkiem…mam gdzies, co ktos o tym mysli. uwazam bowiem, ze moje tatuaze sa wyjatkowo ladne.

    nie zamierzam powiekszac ich liczby-jestem na to za stara. ale: sa mila pamiatka z dziecinstwa.

    fajniejsza niz grzybica czy krosta w kroczu 😆

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    z moich tatuazy jeden jest wzorem kwiatowym i znajduje sie w wyjatkowo seksownym miejscu, drugi natomioast znajduje sie wlasnie „na schabie”.

    i z calym szacunkiem…mam gdzies, co ktos o tym mysli. uwazam bowiem, ze moje tatuaze sa wyjatkowo ladne.

    nie zamierzam powiekszac ich liczby-jestem na to za stara. ale: sa mila pamiatka z dziecinstwa.

    fajniejsza niz grzybica czy krosta w kroczu 😆

    Parvati, ile Ty jeszcze będziesz pisała o grzybicy i krożcie w postach skierowanych do Józi? 😈

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Józiu zależy o jakim tatuażu mówisz.
    Ja mam dwa i każdy jest dla mnie ważny i coż oznacza.

    Wytatuowanie sobie bez sensu np. motylka na łopatce jest dla mnie po prostu bez sensu.

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    wszystko jest dla ludzi.

    żałosne jest uogólnianie i stwierdzenie że WSZYSTKIE tatuaże są kiczowate, albo że KAżDY piercing jest zły i szpeci ciało.

    trzeba mieć poprostu troche oleju w głowie. nie dawać ponieżć się chwili i nie dziarać sobie całych pleców w jakiż kiczowaty motyw, albo nie robić sobie takiej ogromnej dziury w uchu, żeby potem musieć chodzić z wiszącym flakiem zamiast ucha.

    luks
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Jak ktoż lubi to nosi. Jak by mi cos tez sie podobało to bym sobie zrobil

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ozdoby na ciele"

Przewiń na górę