pan młody w garniturze koloru ecru

  • Autor
    Odp.
  • julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    witam wszystkich!niedludo biore slub i bede miala suknie w kolorze ecru plus bukiet z kwiatami w kolorach ecru, zloto, braz. Wczoraj kupilismy narzeczonemu garnitur, ktory tez jestw kolorze ecru, bo mielismy taka wizje – garnitur ecru, a buty, pasek, koszula i krawat – braz. I wszystko byloby fajnie, jesliby nie krytyka mamy narzeczonego – ze bedziemy sie „zlewac” i dziwacznie wygladac. Jaka jest wasza opinia na ten temat? bo jak to uslyszalam, to tez zaczelam sie zastanawiac, czy garnitur ecru to dobry pomysl…

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    nikt nie odpisal:)a slub juz sie odbyl i moge powiedziec, ze ten ecru garnitur swietnie wygladal;)

    inka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    a na zdjęciach też fajnie wyszedł?

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    dopiero zauwazylam, ze pojawil sie nowy post:) tak, na zdjeciach tez fajnie. nasze stroje byly z roznych materialow wykonane, i mimo zblizonego koloru nie zlewaly sie na zdjeciach.

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Mi chyba jednak mimo wszystko bardziej podobają się faceci w czerni 😉 Chociaż z drugiej strony takie stalowe i lekko żwiecące garnitury też są bardzo ładne.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    hm, zaintrygowałaż mnie tym garniturem ecru, tylko nie jestem przekonana co do brązu. A jakie jeszcze kolory koszul pasują do takiego jasnego garnituru?

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    brąz może się fajnie prezentować :>
    no bo tak poza tym to wydaje mi się, że już tylko coż jasnego pasuje do takiego garnituru. Koszula ecru albo kremowa.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    a co to jest koszula slim fit?

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    To są koszule zwężane w talii. Dzięki temu są lepiej dopasowane. Fajnie się prezentuje na facetach którzy mają szczupłe sylwetki 😈

    lajlab
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Miałem bardzo podobny zestawik :p

    sylwia441
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja byłam u znajomych na weselu co miał taki garnitur i było ok, ale ja jestem jednak za ciemnym kolorze.

    milenka450
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Pan młody w kolorze ecru nie podoba mi się zbytnio dla mnie powinien miec garnitur czarny kamizelka jak coż biała tylko.

    konwalikGoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

    WiwatAnia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pan młody w garniturze koloru ecru"

Przewiń na górę