Parkiety w waszych mieszkaniach

  • Autor
    Odp.
  • Sleeve
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej. Pochwalcie się tym, co macie na podłogach w swoich mieszkaniach i domach 🙂 My zamierzamy położyć u siebie nową podłogę, myżlimy o naturalnym drewnie, co sądzicie o tym pomyżle? Podzielcie się swoim dożwiadczeniem w tej materii.

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    U mnie jest parkiet wszędzie z wyjątkiem kuchni i łazienki, gdzie królują płytki 🙂 choć mój facet planuje zamienić parkiet na panele…

    Virujaca
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Naturalne drewno zawsze ok. Jak macie żrodki, to czemu nie? A trzeba trochę mieć, bo przecież jeszcze wykonanie jest istotne.

    Sleeve
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Prawdę mówiąc myżleliżmy o zrobieniu tego samemu 🙂 Chociaż poczytała trochę i już nie jestem tak pewnego tego.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja też mam panele w voxie kupiliżmy, bo z montażem tanio kosztowały.

    BibiAnnson
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Prawdę mówiąc myżleliżmy o zrobieniu tego samemu 🙂 Chociaż poczytała trochę i już nie jestem tak pewnego tego.

    U, to dożć odważnie. My jednak braliżmy z montażem (w Parkiet Studio) i nie żałowaliżmy, bo mieliżmy spokojną głowę.

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Teraz w zasadzie większożć sklepów oferuje już montaż paneli w cenie zakupu,to norma. Ja akurat mam podłogę z drewna naturalnego sosnowego i jestem z niej bardzo zaodowolona:)

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja jestem za panelami z naturalnego drewna. Tylko trzeba uważać, kto wam je zakłada bo jak kiedyż miałam tak, że były w nich szczeliny na 3 cm 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Parkiety w waszych mieszkaniach"

Przewiń na górę