• Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    hej wszystkim.mam takie pytanko czy ktos z was ma parowar wswojej kuchni?juz od dawna mysle nad jego zakupem,ale nie moge przekonac do tego mojego kochanego chlopaka.chcialabym abyscie troche wypowiedzialy sie na ten temat,pozdrawiam

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    ja również chciałabym kupić parowar. Zdrowe i smaczne jedzenie to podstawa. Interesuje mnie również jaką firmę polecacie?

    -iwa-
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ja tez sie zastanawiam, warto by bylo bo zdrowo. Podobno najlepsze sa Tefala ale ja jeszcze nie mam, powtarzam to co juz sie dowiedzialam w tym temacie. Boje sie tylko ze nie bede wiedziala co i jak w tym cudzie gotowac i szybko skoncza mi sie pomysly. A parowar skonczy zakurzony w jakiejs szafie na strychu..

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja to bym chciala kupic pewnie kiedys do tego dojdzie.w nim mozna gotowac wszystko wiec napewno ci sie nie zmarnuje w szafie droga kolezanko:):)

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Od dawna zastanawiam się czy nie kupić, ale czuję przez skórę, że po paru użyciach wylądowałby w szafie na kolejne lata 😉

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    Nie no to jak ja mam takowe wynalazki to cięzko mi je wyrwać z ręki i prędzej mnie rodzina z domu wyrzuci za monotematyczne zdrowe jedzenie przygotowywane w takim papierze niż mi sie ono znudzi 😀 ciekawe czy docenili by fakt robienia zdrowego jedzonka.. ale widze że opcji jest sporo więc ta monotematycznożć raczej nie wchodzi w grę 😀

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    Potwierdzam, że jak się ma chęci ciężko jest się nudzić w kuchni 🙂 Papiero do gotowania okazął się fajnym wynalazkiem.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja również polecam, u mnie sprawdza sie wyżmienicie a na parze można prawie wszystko przygotować 🙂

    olamik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    WItam,

    mam parowar Tefala, ale kupiłam za duży. Myżlę, że nie warto kupować dużego. Jedzenie na parze jest dożć specyficzne i mojemu mężowi nie smakuje. Dla mnie i dla dzieci, to trochę za duża porcja. Zróbcie sobie najpierw jedzenie na parze w dwóch garnkach, aby zobaczyć, czy będzie Wam odpowiadał ten smak.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Ostatecznie zdecydowałam się kupić po prostu garnek do gotowania na parze – rybka na parze, skropiona odrobiną oleju rzepakowego (jeszcze więcej omega-3 ;)) i cytryny – pycha! 😀

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    pumpkin, jak wygląda Twój garnek? Bo ja mam parownik bambusowy ([usunięto_link]) i zastanawiam się czy mogę w nim gotować te same potrawy co Ty w aluminiowym garnku (jeżli masz aluminiowy :D).Tak w ogóle, to może chcesz powymieniać się przepisami? 😀 Bo mi się inspiracje kończą, a jeżć trzeba. 😀

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    hanna no taki aluminiowy mam, trzy piętrowy, ze szklaną pokrywką. Tylko dziurki w dnie mam spore, także raczej ryżu w nim nie przygotuję. Sama przepisów jeszcze nie mam zbyt dużo, bo dopiero zaczynam z eksperymentowaniem, póki co to standardem są warzywka, mięsko lub ryba po prostu posypane ziołami i skropione olejem (po pierwsze olej jest przewodnikiem smaku, a po drugie tylko w tłuszczu rozpuszczają się niektóre z witamin z warzyw)

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Dostałam parowar na imieniny i jeszcze go nie wypróbowałam. Jakoż nie mam pomysłu na smaczny obiadek z parowara.. 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " parowar"

Przewiń na górę